دوج کوین ارز دیجیتالی ای که در سال 2013 ابتدا برای شوخی و مزاح به وجود آمد حال به لطف توییت های مدیر عامل شرکت تسلا با افزایش قیمت جالبی رو به رو شد، طبق نظر سنجی جدیدی که اقای ایلان ماسک داخل توییت خود منتشر نموده در مورد آینده ی ارزهای دیجیتالی بحث و جنجال تازه ای به پا کرده و اعلام نموده یکی از علاقه مندان ارز دیجیتالی دوج کوین می باشد. در ادامه ی این مقاله توسط وب سایت تتر ایران همه چیز در باره نظر سنجی توییت اقای ایلان ماسک و تاثیر آن بر قیمت دوج کوین صحبت خواهیم کرد.

 

 

تاثیر ایلان ماسک بر دوج کوین

از صنعت مد گرفته تا صنعت بازیگری همیشه نظر افراد مشهور برای همگان بسیار مهم بوده و عمده ای از مردم از سلبریتی ها و افراد موفق الگو برداری می کنند. حال ایلان ماسک که یکی از ثروتمند ترین و موفق ترین اشخاص جهان می باشد در مورد پیشرفت دوج کوین و ارز های دیگر یک نظر سنجی انجام داده ولی در همین حال علاقه مندی خود به دوج کوین را نیز اعلام نموده. جالب است بدانید پس از اعلام نظر ایلان ماسک در مورد دوج کوین قیمت این ارز های دیجیتالی 50 درص افزایش قیمت رو پیشه رو داشت و به 0.059 دلار رسید. در تصویر زیر توییت و نظر سنجی ایلان ماسک را مشاهده می فرمایید، می توانید برای خرید دوج کوین با قیمت مناسب به وبسایت تتر ایران مراجعه فرمایید.

 

 

در این توییت ایلان ماسک دو گزینه درنظر سنجی خود قرار داده که 71.3 درصد از پاسخدهندگان به گزینه اول ینی دوج کوین و 29.5 درصد هم به گزینه دوم رای دادند، گزینه ها شامل:
1-    دوج کوین تا ماه
2-    بقیه ارز های دیجیتال با هم 
ایلان ماسک با این نظر سنجی ارزش دوج کوین را با تمام ارز های دیگر محک زد و همین سبب افزایش قیمت ناگهانی دوج کوین شد. نکته جالب پایدار نبودن افزایش قیمت دوج کوین است که پس از مدتی دوباره با کاهش قیمت مواجه شد و باز این بار اقای ایلان ماسک اعلام کرد طرفدار ارز دیجیتالی بیت کوین شده است و اینبار سبب رشد قیمت 20 درصدی بیت کوین و رساندن قیمت آن به 38.500 دلار شد. 
البته پس از آن قیمت بیت کوین نیز کاهش یافت و دوباره به محدوده 35000 دلاری رسید، در واقع آقای ماسک ثابت کرد اگر فرد موفقی از چیزی پیروی کند ارزش آن در چشم مردم نیز بسیار بالا میرود و از اهمیت زیادی برخوردار می شود.

بیت کوین یا دوج کوین از نظر ایلان ماسک

این فرد محبوب همچنان بین دوج کوین و بیت کوین در حال جدال است و هر بار علاقه مند به یکی از این ارز های دیجیتالی می شود اما اخرین بار که نام بیت کوین را در توییت خود نوشته بود پس از کاهش قیمت بیت کوین دوباره این ارز دیجیتالی را پس زد و نامش را از توییتر خود حذف نمود. حال برای همه جالب است بدانند در آینده توجه آقای ایلان ماسک به سمت کدام ارز دیجیتال جلب خواهد شد؟ آیا اقای ایلان ماسک در تاثیر گذاری قیمت ارز های دیگر نیز اقدامی انجام خواهد داد؟ این ها سوالات متداولی است که برای همه ی ما جالب است در آینده پاسخشان را بدانیم.
.