چهارشنبه گذشته کاخ سفید بررسی اولیه خود را در مورد ملاحظات نظارتی خود نسبت به استیبل کوین ها که برای کاهش نوسانات قیمت ارز های دیجیتال طراحی‌ شده‌ است و به عنوان ذخیره کننده ارزش عمل می کند، منتشر کرد. این ارزیابی تمام توافق نامه های استیبل کوین های آمریکا را شامل می شود از جمله پروژه لیبرا یا همان ارز دیجیتال فیس‌بوک، که یک ارز دیجیتال جهانی بوده و هدفش ارائه خدمات پرداخت و انتقال پول به تمام مردم جهان است که این پروژه قرار است ماه آینده راه اندازی شود.

قوانین جدید کاخ سفید برای استیبل کوین ها

عدم نوسان قیمت تتر و سایر استیبل کوین ها با اتصال به دارایی های دیگر مانند ارز های فیات به این معنی است که آنها از موقعیت خوبی برخوردار هستند و همچنین شرط بندی که فیس بوک انجام می دهد برای خرده فروشی مصرف کنندگان بسیار مورد استفاده است. محتوای گزارش شامل کار گروه رئیس جمهور در بازارهای مالی که ارزیابی را انجام داده وشامل مقامات عالی وزارت خزانه داری ایالات متحده است. همچنین فدرال رزرو که بانک مرکزی ایالات متحده آمریکا می باشد، که در سال 1913با هدف نظارت بر عملیات بانکی در این کشور تأسیس شد، کمیسیون بورس و اوراق بهادار و کمیسیون معاملات آتی کالاها است.

به نظر می رسد در درجه اول این هشدار از طرف کاخ سفید که نظارت گسترده ای روی استیبل کوین ها داشت وجود دارد، اگرچه شامل برخی راهنمایی های خاص مانند حفظ نسبت ذخیره 1: 1 و منابع مالی کافی برای خنثی کردن ضرر و تأمین نیازهای نقدینگی است.

قوانین جدید کاخ سفید برای استیبل کوین ها

همچنین می خواهند یک روند سریع و منظم برای دارندگان استیبل کوین صادر کننده وجود داشته باشد، از جمله بازخرید 1: 1 در ارز فیات. در مورد ضروری دانستن به رسید های بانکی، که توسط برخی از افراد در کنگره پیشنهاد شده است به صورت واضح اشاره ای نشده، اما با پیشنهاد برخی، استیبل کوین های واسطه به نهادهای تحت نظارت ایالات متحده تبدیل می شود. نکته اصلی موضوع این است که بررسی استیبل کوین ها فقط اولین قدم برای تنظیم رسمی است، اما به صادرکنندگان استیبل کوین می گوید که مقررات و قوانین در حال اجرا شدن می باشد.