صرافی غیر متمرکز 1inch که تا به امروز از بلاک چین اتریوم استفاده می کرد اعلام کرد به بلاک چین بایننس پیوسته و از این پس خدمات خود را در بایننس ارائه می کند. به گفته وان اینچ علت این تغییر رویه هزینه بالای کارمزد اتریوم است، این پروتوکول مالی طی 24 ساعت گذشته با حجم معاملاتی بیش از 450 میلیون دلار به یکی از بزرگ ترین صرافی های غیر متمرکز DEX تبدیل شد.

 

 

عرضه خدمات 1inch در BINANCE SMART

 پیوستگی وان اینچ با اسمارت بایننس باعث ارتباط میان شبکه های BNB و ETHEREUM می شود که کاربران می توانند از پلتفرم های پنکیک سواپ، استریت سواپ، ونوس، استیبل سواپ، و دیگر پروتوکول های DEX که مستقر در بلاک چین بایننس هستند استفاده کنند.

به گفته وان اینچ هزینه کارمزد کم در بایینس سبب پیوستن دیگر خدمات دهندگان مالی به این صرافی غیر متمرکز شده و این بهترین فرصت برای توسعه دادن خدمات وان اینچ در بلاک چین بایننس است. با نگاهی به گذشته در میابیم از زمان تاسیس بلاک چین اتریوم در سال 2015 میزان استفاده مجاز از GASS در هر بلوک اتریوم به تعداد معینی بود اما با تغییر عواملی مانند فشار کارمزد معاملات، نرخ UNCLE BLOCK و افزایش قیمت اتریوم میزان استفاده از GASS ها نیز در اتریوم بالا رفته است.

 

 

در ادامه این خبر شاهد بودیم که وان اینچ تعداد 10 میلیون توکن به ارزش 40 میلیون دلار را به اسمارت بایننس انتقال داد، البته آقای کانز بنیان گذار وان اینچ اعلام کرد از غیر متمرکز بودن این انتقال توکن مطمئن نیست و تصمیم دارد اعتبار سنج خودش را در این بلاک چین استفاده کند. سپس اطلاع داد همچنان در شبکه بلاک چین به دنبال پروژه هایی که در حوزه DEFI برای مردم جالب است می گردد.

 

 

همچنین مدیر بایننس در نشست خبری ای گفت اتریوم شبکه ای برای افراد ثروتمند می باشد و افراد سطح متوسط نمی توانند از آن استفاده کنند به همین دلیل به زودی فقیر خواهد شد زیرا بسیاری از طرفدارانش به دلیل کارمزد های بالا به بلاک چین های ارزان تر روی می آورند. از سوی دیگر همانقدر که اتریوم ریزش کاربر داشته است بایننس با تعیین هزینه مناسب برای کارمزد روز به روز کاربر جدید اضافه می کند.