بایننس در اقدامی بزرگترین ایردراپ تاریخ توکن والت تراست (TWT) را با ارزشی چندین میلیون دلاری اجرا نمود.
بایننس این ایردراپ را برای کلیه کاربران این صرافی که از تاریخ 14 دسامبر تا 21 دسامبر یعنی از 14 آذرماه الی 1 دی ماه، اقدام به انجام عملیاتی همانند معامله نقدی، مارجین یا آتی کرده اند، ارسال کرده است.
تراست والت و بایننس در صددند تا مزایا و قابلیت های کیف پولهای غیرمتصدی گرایانه و برنامه های غیرمتمرکز، سرویس های کاملا تمرکز زدا و توکن های نظارتی را به معامله گران آموزش دهند. ویکتور رادچنکو بنیان گذار تراست والت در این باره چنین می گوید: 
" هدف گذاری ما بر این مبناست که تعداد بیشتری از افراد بتوانند آزادی را که در سیستم های مالی غیرمتمرکز و دستیابی غیر متصدی گرایانه به دنیای ارزهای دیجیتال وجود دارد، تجربه کنند. اجرای این ایردراپ در همین راستا می تواند یک گام مهم برای رسیدن به این هدف باشد و می تواند میزان آگاهی و شناخت افراد بویژه کسانی را که به تازگی وارد این حوزه شده اند، افزایش دهد.

ارسال توکن رایگان به کاربران بایننس


مبنای ایجاد تراست والت غیرمتمرکز بوده ولی این کیف پول مبتنی بر متن آزاد نیست، تراست والت به دلیل پشتیبانی از چندین صرافی غیرمتمرکز این امکان را برای کاربران خود فراهم می کند که بتوانند بدون اینکه کنترل سرمایه خود را از دست بدهند، ارزهای دیجیتال خود را از طریق موبایل معامله کرده و ذخیره نمایند. همه ارزهای دیجیتال مهم توسط این کیف پول پشتیبانی می شوند و کاربران این امکان را دارند که با استفاده از ارزهای فیات و کارت های اعتباری ارزهای دیجیتال مورد نظر خود را خریداری کنند.

آموزش کار با کیف پول تراست والت
کیف پول تراست والت در سال 2018 توسط بایننس خریداری شد. در سال اخیر به مقدار 2.3 میلیارد دلار TWT توسط این کیف پول سوزانده شد و بدین ترتیب موجودی آن از 90 میلیارد توکن به 1 میلیارد توکن کاهش یافت. بنیانگذار بایننس چانگ پنگ ژائو در این مورد اظهار داشته:
" عملیات انتقال چیزی بالغ بر 2 میلیارد دلار در عرض چند ثانیه انجام شده و سپس معدوم شده است. این واقعا یک موضوع شگفت آور است."
تراست والت به دنیای صرافی غیرمتمرکز بایننس وارد شده و کاربران این امکان را خواهند داشت تا از طریق مرورگر وب‌3 داخلی این کیف پول برنامه های غیرمتمرکز را جست و جو کنند. 

معرفی صرافی بایننس

بنا به گفته های رادچنکو ابزار جدیدی برای جامعه توسعه دهندگان توسط تیم تراست والت در حال ایجاد است. وی در این باره گفته: 
"هم اکنون مشغول کار روی ارائه ابزارهای مختلف برای توسعه دهندگان با هدف پشتیبانی از نرم افزارهای موبایلی اندروید و iOS  هستیم. با ایجاد این ابزارها، پیچیدگی های کار توسعه دهندگان در زمینه طراحی برنامه های غیرمتمرکز کاهش خواهد یافت."
با اجرای این ایردراپ، به هر کاربر بایننس در صورت واجد شرایط بودن، 100 توکن TWT اختصاص یافته است.

اهدای توکن تراست والت توسط صرافی بایننس

چگونه می توان نسبت به برداشت توکن TWT در صرافی بایننس اقدام کرد

اگر شما نیز جزء دریافت کنندگان توکن TWT هستید، این توکن به موجودی کیف پول نقدی شما افزوده شده است. صرافی بایننس این توکن را در لیست معاملات خود قرار نداده، از این رو بایستی برای اینکه بتوانید از توکن های خود استفاده کنید، برداشت آن را از کیف پولی انجام دهید که تحت پوشش بایننس اسمارت چین باشد. این ایردراپ بایستی تا تاریخ 5 ژانویه یعنی 16 دی ماه برداشت شود، وگرنه دیگر این توکن را از دست خواهید داد. پیشنهاد ما این است که برای ذخیره TWT از تراست والت استفاده نمایید. در ادامه با تتر ایران همراه باشید تا با نحوه برداشت توکن اهدایی TWT آشنا شویم.

نحوه برداشت توکن TWT

برای برداشت توکن TWT در مرحله اول بایستی به کیف پول نقدی بایننس مراجعه نمایید. TWT را در نوار جست و جو تایپ کرده و سپس روی دکمه برداشت کلیک کنید.

نحوه برداشت توکن


تراست والت را در گوشی موبایل خود اجرا کنید و بعد از انتخاب اسمارت چین، اقدام به پیدا کردن آدرس خود نمایید و بعد از آن روی گزینه کپی کلیک کنید.

مراحل برداشت توکن twt


اسمارت چین را در سایت بایننس انتخاب نموده و آدرس را در آنجا پیست کنید.

برداشت توکن twt


مقداری را که قصد برداشت آن را دارید وارد نمایید.

آخرین مرحله برداشت توکن


دکمه تایید را انتخاب کنید. پس از اینکه پیام درخواست برداشت را دریافت کردید، سرمایه شما در کیف پول به نمایش در خواهد آمد.