روند صعودی بازار آلتکوین نشان از قرار گیری آن در بالای خط میانگین نمودار می باشد که با توجه به چرخه فعلی بازار گاوی ممکن است یک فصل آلتکوین را پیش رو داشته باشیم. مشابه موقعیت های قبلی پس از آنکه BTC روند قابل توجهی در قیمت را پیش گرفت و سپس وارد یک دوره اصلاح شد، منابع مالی به سمت آلتکوین ها روانه شدند. طبق تحقیقات بازارهای Cointelegraph و TradingView در حالی که طی هفته گذشته بیت کوین با رنج قیمت 57،000 تا 60،200 دلار معامله می شد چندین altcoin با سودهای دو رقمی رو برو شدند و تغییرات اعمال شده روی پروتکل آن ها موج جدیدی از اشتیاق و حجم معاملات را برای پروژه های منتخب آلتکوین به ارمغان آورد.

 

 

ترون رهبر بازار آلتکوین ها

توکن های TRX موجود در اکوسیستم ترون طی 2 روز گذشته با انجام معامله WINk بیشترین حجم معاملات خود را به ثبت رساندند، توکن های ترون از 3 آوریل تا 5 آوریل 325 درصد افزایش قیمت را تجربه کردند. در همین زمان بیت تورنت نیز شاهد بیشترین حجم معاملات بود که تنها پس از گذشت 24 ساعت و با بیشترین حجم مبادله در بازار رکورد جدید خود را در سطح 0.0136 دلار ثبت کرد.

البته فقط پروژه های مستقر در Tron نبودند که آخر هفته مورد توجه معامله گران قرار گرفتند بلکه صرافی WazirX نیز در طی دو روز گذشته شاهد رشد بیش از 350 درصدی توکن بومی WRX خود بود. به لطف ثبت 2 میلیارد دلار خرید و فروش رمز ارز WRX، این توکن از کمترین قیمت خود که در سطح 1.47 تعریف شده بود به بالا ترین نرخ فروش 5.88 دلار رسید.

همچنین با اعلام خبر نوآوری شبکه های rrDHT، پلتفرم غیر متمرکز Holochain که یک شبکه همتا به همتا برای برنامه های dApps می باشد با افزایش قیمت 350 درصدی رو به رو شد و در 25 مارس از 0.21 به 0.31 دلار رسید.

 

 

بیت کوین برای جهش قیمت بعدی آماده می شود

بر حسب برسی معیار های موجود در بازار و نمودار 4 ساعته بیت کوین توسط آنالیزگر مجرب آزمایشگاه Jarvis به نام Ben Lilly، منابع مالی موجود خبر از جهش قیمت بیت کوین می دهند. از سوی دیگر گری اسکیل بزرگ ترین صندوق مالی جهان در روند صعودی BTC بسیار تاثیر گذار بوده و اخیرا اعلام خبر عرضه بیت کوین توسط صندوق ETF، این سازمان بزرگ بازار خرید و فروش ارز دیجیتال را متحول کرد. در زمان نوشته شدن این مقاله قیمت بیت کوین به سطح مقاومتی 59 هزار دلار دست یافته است که نشان دهنده پیروزی افراد در بازار گاوی می باشد. حتی برخی از تحلیل گران بزرگ بازار مانند بلومبرگ عقیده دارند بیت کوین افزایش قیمت تا 100 هزار دلار را تجربه خواهد کرد.