شرکت کریپتو سلسیوس (Crypto Selsius) که ارائه دهنده وام های رمز ارز است اعلام کرده که به کاربران خود 250 میلیون دلار پاداش اختصاص داده است.
سیستم عامل پاداش کریپتو (Crypto) طی سه ماه گذشته از نظر پرداخت پاداش برای کاربران خود رشد چشمگیری داشته است.
سلسیوس(Selsius)، که یک پلتفرم متمرکز برای اعطای وام به ارزهای رمزنگاری شده است، ادعا کرده که بیش از 250 میلیون دلار پاداش به 415000 کاربر خود پرداخت کرده که این امر به نوبه خود رشد سریع پروتکل وام دهی بلاک چین را تایید می کند. سلسیوس(Selsius)، در بیانیه مطبوعاتی روز دوشنبه خود اعلام کرده است که این امر مهم، رشد قابل توجه شرکت در دو سال گذشته را برجسته می کند. همچنین وی در یاداشت دیگری گفت: "سلسیوس، یکی از سریعترین رشد را در بخش امور مالی دارد و هر هفته نقاط عطف جدیدی برای این شرکت بدست می آید."
به گزارش وب سایت تتر ایران، برخلاف پروتکل های مالی غیر متمرکز، سلسیوس گزینه متمرکز را ارائه میدهد و به کاربران اجازه می دهد که دارایی های رمزنگاری شده خود را روی این سیستم عامل واریز کنند و این دارایی های سپرده گذاری شده به بورس ها و معامله گران بازار وام داده می شود و سود دریافتی حاصل از وام بین سپرده گذاران توزیع می شود.

شرکت سیلسیوس به کاربران خود پاداش داد


گفته می شود که این شرکت تنها در نوامبر سال 2020 در حدود 80 میلیون دلار پاداش رمزنگاری شده به سپرده گذاران خود پرداخت کرده است. براساس بیانیه مطبوعاتی که توسط شرکت سلسیوس روز دوشنبه صادر شد به نظر می رسد سودی که به سپرده گذاران تعلق گرفته بیش از سه برابر افزایش پیدا کرده است.
الکس مشینسکی، بنیان گذار و مدیر عامل شرکت سلسیوس گفته: " سلسیوس ساخته شده است تا منافع جامعه را تامین کند و ما کاملا به طور صادقانه و شفاف از سپرده گذاران حمایت می کنیم."
رشد مداوم شرکت سلسیوس به مشینسکی کمک کرد تا در زمره 100 نفر برتر از دیدگاه کوین تلگراف قرار بگیرد.
شرکت سلسیوس در تامین هزینه 20 میلیون دلاری برای بیش از 1000 سرمایه گذار نقش مهمی داشت. رمز اختصاصی این پلتفرم با نماد اختصاصی CEL شناخته می شود که عملکرد آن بسیار بهتر از ارزهای رمز پایه اصلی بوده است، زیرا میزان رشد ارزهای دیجیتال اصلی از آغاز سال 2021 تاکنون در حدود 70 الی 150 درصد بوده که از این میان سهم بیت کوین 70 درصد و اتریوم در حدود 150 درصد تخمین زده شده است، این در حالی است توکن اختصاصی این شرکت رشدی سه برابری یعنی در حدود 300 درصد را تجربه کرده و میزان سوددهی آن به مشتریانش به رقم بی سابقه 250 میلیون دلار رسیده است. این سود به سپرده های رمز ارز مشتریان تعلق می گیرد.