در روز های اخیر قیمت بیت کوین رشد قابل توجهی را تجربه کرده است، قیمت پادشاه ارز های دیجیتال روز گذشته با افزایشی در حدود 4 درصد از مرز 10,000 دلار عبور کرد. این رمز ارز محبوب که توسط ساتوشی ناکاموتو اختراع شده است در جامعه امروزی بسیار مورد قبول واقع شده و روز بروز روند صعودی خود را طی می کند.

 

 

افزایش قیمت بیت کوین


قیمت بیت کوین بیش از یک ماه در محدوده 9,100 تا 9,200 دلار نوسان داشت اما روند صعودی آن از هفته گذشته آغاز و در کمتر از شش روز جهشی 9 درصدی را تجربه کرد، در حال حاضر قیمت بیت کوین از مرز 10 هزار دلار عبور کرده و به رقم 10,300 دلار نزدیک شده است، هر واحد بیت کوین در زمان نگارش این مقاله قیمتی در حدود 10,287 دلار دارد.

 

قیمت بین کوین


طبق نظر تحلیل گران بازار ارز های دیجیتال رشد قیمت بیت کوین دلایل مختلفی داشته که از مهم ترین آن ها می توان به پذیرش بیت کوین در واشنگتن به عنوان پول، شروع فعالیت پی پل در بازار ارز های دیجیتال و اخبار مرتبط با چاپ مقدار زیادی اسکناس در کشور های مختلف اشاره کرد، موارد فوق سبب شده اند که بازار بیت کوین از رکود خارج شده و در کنار قیمت طلا، رشد قابل توجهی را تجربه کند.

 

قیمت اتریوم

 

رشد قیمت اتریوم


بازار اتریوم نیز در هفته گذشته رشد بسیار زیادی را تجربه کرده، قیمت هر واحد از این ارز دیجیتال با افزایش 10 درصدی در روز گذشته به 325 دلار رسید که نسبت به هفته گذشته 32 درصد افزایش یافته است. دلیل اصلی افزایش قیمت اتریوم را می توان توجه بیشتر افراد به حوزه مدیریت مالی غیر متمرکز دانست، همانطور که می دانید اتریوم پلتفرم اصلی شبکه بلاک چین برای برنامه های غیر متمرکز می باشد و افزایش توجه به این حوزه باعث رشد قیمت آن خواهد شد.

نظر شما در رابطه با افزایش قیمت چشمگیر این دو ارز دیجیتال چیست؟ آیا قیمت بیت کوین در محدوده 10 هزار دلار باقی خواهد ماند یا روند صعودی خود را ادامه می دهد؟