ایلان ماسک باری دیگر با توییت های خود باعث رشد رمز ارز هایی با نشان سگ شد، این فرد ثروتمند به تازگی توییتی در صفحه توییتر خود به انتشار گذاشته است که در آن اعلام کرده سگی با نژاد شیبا اینو خریداری کرده، پس از آن قیمت توکن شیبا اینو 17 درصد افزایش یافت. ایلان ماسک که در گذشته تاثیر گذاری زیادی بر روی قیمت دوج کوین داشت، در حال حاضر باعث افزایش قیمت شیبا شده است.

 

 

رشد 17 درصدی شیبا اینو

ایلان ماسک که به دلیل مدیریت شرکت تسلا و ساخت موشک های فضایی، یکی از ثروتمند ترین افراد جهان به شمار می رود، با توییت های خنده دار خود دنبال کننده های زیادی در این شبکه مجازی جذب کرده است. به همین دلیل هر توییتی که از اکانت ایلان ماسک به انتشار گذاشته می شود، توسط میلیون ها کاربر دیده می شود. از همین روی توییت های ایلان ماسک تاثیرگذاری بسزایی در قیمت رمز ارز ها دارد، در گذشته ارز رمز نگاری شده مورد علاقه ماسک دوج کوین بود که با حمایت های این مدیر جوان از شوخی به واقعیت تبدیل شد. اما به نظر می رسد ایلان ماسک سرگرمی جدیدی پیدا کرده و دیگر علاقه ای به حمایت از دوج کوین ندارد، زیرا پس از توییت جدیدش که در باره خرید سگ شیبا اینو بود، قیمت شیبا با 17 درصد افزایش از 0.000006771 دلار به 0.000007935 دلار رسید، اما قیمت دوج کوین تغییری نکرد.

 

 

ماسک نام سگ جدیدش را فلوکی گذاشته است که شخصیت نمایش تلویزیونی وایکینگ ها است. جالب است بدانید پس از آنکه ماسک نام سگ جدید خود را به اشتراک گذاشت، مردم مقدار زیادی ارز رمز نگاری شده Floki ایجاد کردند. به نظر می رسد حمایت ایلان ماسک در بازار ارز دیجیتال بسیار مهم به شمار می رود زیرا عده زیادی از مردم او را قبول دارند و هر چیزی که به ایلان ماسک اشاره داشته باشد را تایید می کنند.