ایلان ماسک میلیاردر جوان و مدیرعامل شرکت تسلا، سه شنبه 22 شهریور از ورود توله سگ جدید شیبا اینو در توییتر خبر داد. ماسک این پست را با عنوان "فلوکی رسیده است" منتشر کرد. همانطور که می دانید ایلان ماسک یکی از بزرگ ترین طرفداران نژاد سگ شیبا اینو است و به همین واسطه یکی از حمایتگر های دوج کوین نیز می باشد. از آنجاکه ایلان ماسک یک فرد برجسته و محبوب است، با توییت های خود باعث رشد قیمتی توکن هایی مانند دوج کوین و فلوکی شده. البته در ابتدا حمایت های شدید ایلان ماسک از دوج کوین بود که قیمت این توکن را به طور بی سابقه افزایش داد اما در رابطه با رمز ارز فلوکی حیوان خانگی ایلان ماسک به نام فلوکی بود که باعث این رشد قیمتی شد.

 

 

معرفی ارز دیجیتال فلوکی

ایلان ماسک در تاریخ 28 ژوئن اعلام کرد سگی از نژاد شیبا اینو به خانواده شان اضافه شده که نام آن را فلوکی گذاشته است. پس از این توییت ایلان ماسک، توکنی با نام فلوکی بر بستر بایننس اسمارت چین ایجاد شد که به سرعت رشد قیمتی را تجربه کرد. در تاریخ 22 شهریور نیز ایلان ماسک توییت جدیدی به انتشار گذاشت که عکس سگ جدیدش فلوکی را به انتشار گذاشته بود، پس از آن توکن فلوکی با 100 درصد رشد قیمتی همراه شد.

 

 


فلوکی نه تنها همان ارز دیجیتال مورد علاقه ماسک یعنی دوج کوین است، بلکه ورود او یکبار طوفانی در بازار ارز های رمزنگاری شده ایجاد کرده است. جالب است بدانید فلوکی یک توکن "اثبات میم" است و ضد تورم می باشد. خرید و فروش این توکن در حال حاضر در صرافی هایی همچون یونی سواپ و پنکیک سواپ امکان پذیر است اما تیم توسعه دهنده آن در تلاش است فلوکی در صرافی های معتبر روز دنیا نیز در دسترس باشد. می توان گفت یکی از سرگرمی های ایلان ماسک توییت درباره ارز های دیجیتال به خصوص دوج کوین است و در زمان های مختلف باعث پامپ قیمت دوج کوین شده است.

اما در حال حاضر سگ شیبا اینو که با نام فلوکی شناخته می شود باعث افزایش قیمت توکن فلوکی شده است. به نظر شما آیا ایلان ماسک در آینده می تواند باعث رشد قیمت سایر رم ارز ها نیز بشود؟