کوین بیس یکی از محبوب ترین صرافی های ارز دیجیتال به شمار می رود که امکان مبادله رمز ارز در این صرافی تاثیر بسزایی بر روی قیمت ارز مورد نظر می گذارد. این صرافی مشهور به تازگی اعلام کرده از این پس امکان مبادله توکن شیبا نیز برای کاربران کوین بیس وجود دارد. همچنین رمز ارز های دیگری نیز اخیرا به لیست معاملات Coinbase Pro اضافه شده اند که در ادامه نام برده ایم.

 

 

چه رمز ارز هایی جدیدا به کوین بیس اضافه شده؟

صرافی کوین بیس روز سه شنبه اعلام کرد توکن شیبا که رمز ارزی جدید است به لیست این صرافی اضافه شده و از این پس کاربران می توانند از طریق کوین بیس به مبادله توکن شیبا بپردازند، پس از انتشار این خبر قیمت شیبا 31 درصد افزایش یافت و رشد خوبی از خود نشان داد. سپس ارز های زیر نیز در لیست صرافی کوین بیس قرار گرفتند:

• چیلز CHZ
• شبکه کیپ KEEP
• پولکادات DOT

سه ارز بالا جدید ترین تغییرات کوین بیس هستند که پس از اضافه شدن به این صرافی قیمت آن ها با رشد قابل توجهی مواجه شد. البته کاربران کشور نیویورک دسترسی به معاملات شیبا و چیلز در این صرافی را نداشته و نمی توانند این رمز ارز ها را در کوین بیس معامله کنند.

همچنین ارز دیجیتال پولکادات نیز یکی دیگر از رمز ارز هایی است که به صرافی کوین بیس اضافه شده و پس از آن با رشد 15 درصدی قیمت رو به رو شد. این صرافی در تاریخ 24 اردیبهشت اعلام کرد معاملات پولکادات در کوین بیس قابل اجرا بوده و تمامی کاربران می توانند به مبادله کوین DOT بپردازند. پولکادات یکی از ارز های رمز نگاری محبوب و کاربردی می باشد که در حال حاضر در رتبه 8 بازار جهانی قرار دارد.