پس از بازگشت بیت کوین به روند صعودی و دستیابی مجدد به سطح 33 هزار دلار، برخی از آلتکوین ها با پیشرفت چشمگیری همراه شدند. همانطور که می دانید بیت کوین برای مدت طولانی در روند نزولی قرار گرفته و در طی سه روز گذشته تا قیمت 29 هزار دلار نیز کاهش یافت، اما با رشد 4 درصدی خود باعث افزایش قیمت چند آلتکوین کمتر شناخته شده در بازار شد. یکی از این آلتکوین ها که پیشرفت فوق العاده ای داشت توکن  Coin98 است که تنها طی 24 ساعت حدود 2400 درصد افزایش قیمت را تجربه کرد و آوازه ای از خود در بازار ارز دیجیتال به جای گذاشت.

 

 

وضعیت آلتکوین ها

از زمان بازگشت قیمت بیت کوین به سطح 33 هزار دلار، توکن Coin98 که جدیدا در لانچ پد صرافی بایننس ارائه شده است، تنها پس از گذشت 24 ساعت با رشد 2400 درصدی مواجه شد. این پروژه کاربردی در جهت ایجاد دسترسی میان کاربران مالی سنتی و حوزه دیفای به وجود آمده است که از اوایل مرداد ماه 1400 به لانچ پد بایننس اضافه گردیده. در زمان نوشته شدن این مقاله توکن 98 با افزایش قیمت نجومی که داشته است، با نرخ 1.9 دلار خرید و فروش می شود که رکورد مورد توجه ای می باشد. علاوه بر توکن 98 آلتکوین های دیگری که در زیر دسته بندی شده اند نیز با افزایش قیمت و رشد مناسبی همراه شده اند:

•    توکن AMP
•    توکن AXS
•    توکن AMPL

آلتکوین های نام برده در بالا سه توکنی هستند که در طی 24 ساعت گذشته بالا ترین میزان رشد را نسبت به سایر توکن ها ثبت کرده اند، این آمار طبق شاخص VORTECS به دست آمده که روند صعودی برای آلتکوین ها را نشان می دهد. به نظر می رسد با حرکت آرام قیمت بیت کوین به سمت مسیر صعودی، سایر دارایی های دیجیتالی نیز جان تازه ای گرفته و بازار آلتکوین ها دوباره داغ شده است. پیشرفت روزافزون حوزه دیفای نیز در این امر تاثیر بسزایی داشته و باعث پیشرفت بازار ارز دیجیتال شده است.