بیت پی بزرگترین پلتفرم پرداختی بیت کوین می باشد که با نشان اختصاری bitpay نشان داده می شود و در سرار جهان می توان از خدمات این تکنولوژی استفاده کرد، بیت پی اخیرا ارائه خدامت خود را گسترده تر کرده و اعلام نموده از نرم افزار پرداختی اپل به نام apple pay پشتیبانی می کند. با اعلام این خبر شرکت اپل نیز به لیست شرکت های بزرگ مانند تسلا که از بیت کوین و ارز های دیجیتالی حمایت می کنند اضافه شد.

 

 

Apple pay به بیت پی اضافه می شود

استیفن پیر مدیر عامل بیت پی بزرگترین ارائه دهنده خدمات پرداخت ارز رمزنگاری شده جهان در مصاحبه روز جمعه 12 فوریه از ادغام apple pay با پلتفرم bit pay خبر داد و اعلام کرد دارندگان کارت اعتباری بیت پی می توانند به اپل ولت متصل شده و خرید و فروش ارز دیجیتال خود را در اپل پی انجام دهند، در حال حاضر بیت پی اعلام نموده از کوین هایی مانند بیت کوین، اتر، بیت کوین کش و چندین استیبل کوین دیگر پشتیبانی می کند. علاوه بر اضافه شدن اپل پی به بیت پی این امکان وجود دارد تکنولوژی هایی مانند سامسونگ پی و گوگل نیز به پلتفرم بیت پی اضافه شوند زیرا افزایش ارائه خدمات یکی از سیاست های بیت پی برای سود دهی بالا و کاربردی بودن هر چه بیشتر این پلتفرم است.
با این که بیت پی یکی از بزرگترین پلتفرم های خرید و فروش ارز دیجیتال است اما با اضافه نمودن اپل پی به خدمات خود گام بزرگی در استفاده از ارزهای رمز پایه برای خریدهای روزانه مانند برنامه ها ، فروشگاه ها و خرید های آنلاین دیگر برداشت، علاوه بر آن همه می دانیم امروزه قیمت بیت کوین بسیار صعودی است و تمایل خرید مردم برای این کوین های مجازی روز بروز افزایش میابد در نتیجه همانقدر که خرید بیت کوین بسیار مهم است ذخیره آن در ولت مطمئن نیز از اهمیت بالایی برخوردار است که بیت پی از این قبیل خدمات را به بهترین و مطمئن ترین شکل ارائه می دهد و شما با خیال راحت می توانید با بیت پی به خرید و فروش بیت کوین یا هر ارز دیجیتالی دیگر بپردازید. در حال حاضر اپل پی 5 درصد تراکنش های کارت های اعتباری را به خود اختصاص می دهد اما طبق گزارشات اخیر ادغام شدن این دو می تواند برای هر دو تکنولوژی سبب سود بیشتر و افزایش تسلط آنها بر بازار شود.