ارز دیجیتال کاردانو که از بلاک چینی قدرتمند و زیرساختی دقیق ساخته شده است، طی چند روز اخیر با 19 درصد رشد قیمتی به بالاترین نرخ تاریخ خود دست یافت و یک رکورد جدید از خود به جای گذاشت. در حال حاضر کاردانو با افزایش قیمت چشمگیرش از BNB پیشی گرفت و در رتبه سوم رمز ارز های برتر جهان قرار گرفت. با افزایش قیمت کاردانو تا 2.6229 دلار سوال پیش می آید که آیا قیمت کاردانو تا 3 دلار بالا می رود؟

 

 

افزایش قیمت چشمگیر کاردانو

درحالی که با افزایش قیمت بیت کوین بازار ارز رمز نگاری شده نیز نفس تازه ای می کشد، کاردانو به سمت جایگاه های بالا تر می شتابد. رمز ارز ADA با افزایش قیمت بیش از 60 درصد طی دو هفته گذشته، به بالا ترین قیمت خود یعنی 2.6229 دلار دست یافته و سرمایه گذاران را به وجد آورده است. به نظر می رسد این رشد قیمت خیره کننده به دلیل بروز رسانی Alonzo می باشد. چارلز هاسکینسون بنیان گذار کاردانو، اخیرا از ارتقاء شبکه کاردانو به نام Alonzo خبر داد که به بلاک چین کاردانو امکان می دهد قرارداد های هوشمند را برای کاربران ایجاد کند.

به دلیل این تغییر بزرگ در شبکه کاردانو، سرمایه گذاران افزایش قیمت را پیشبینی کرده و به خرید کاردانو پرداخته اند. همچنین هاسکینسون وعده داده هارد فورک آلونزو که قرارداد های هوشمند را اعمال می کند در تاریخ 12 سپتامبر 2021 به سرانجام می رسد.
 


با توجه به روند صعودی که کاردانو در پیش گرفته است، ارزش بازار آن به بیش از 80 میلیارد دلار رسیده و از BNB که در جایگاه سوم رمز ارز های برتر بازار قرار داشت پیشی گرفت. بسیاری از تحلیگران بازار معتقد اند جای بیشتری برای افزایش قیمت کاردانو وجود دارد و روند صعودی آن ادامه خواهد داشت. البته این امر به حمایت سرمایه گذاران و خرید کاردانو توسط معامله گران بیشتر نیز بستگی دارد که در حال حاضر با توجه به روند کاردانو، به نظر می رسد سرمایه گذاران قصد فروش ADA های خود را ندارند.