بلاکچین Cardano با راه اندازی پروتکل OccamRazer برای اولین بار، متناسب با نیاز های سیستم عامل برای گسترش نقدینگی موجود در بازار تلاش می کند. این پلتفرم با هدف بودجه غیر متمرکز و راه حل نقدینگی شبکه کاردانو احداث شده است. اخیرا روند توسعه شبکه کاردانو بسیار کند پیش می رفت که با راه اندازی این لانچ پد جدید بهبود شبکه کاردانو و جذب سرمایه بیشتر در بلاک چین آن انتظار می رود.

 


درباره شبکه جدید کاردانو بیشتر بدانیم

پلتفرم OccamRazer که جدیدا به شبکه کاردانو پیوسته است اولین و بزرگ ترین برنامه غیر متمرکز است و هدف آن افزایش قیمت کاردانو و تبدیل آن به یک شبکه اصلی برای جذب سرمایه می باشد. از ارزشمند ترین کاربرد های این شبکه غیر متمرکز ارائه مجموعه ای از منابع فنی و قانونی سرمایه غیر متمرکز برای مشارکت کنندگان و سرمایه گذاران با تجربه است. البته فضای این لانچ پد بسیار ساده طراحی شده تا افراد مبتدی نیز در استفاده از آن به مشکل بر نخورند و به همین دلیل رابط کاربری OccamRazer بسیار کاربر پسند می باشد.

 از برنامه های اصلی این پلتفرم OcamFinance است که یکی از اجزا اصلی و مهم آن محسوب می شود. توسط این برنامه غیر متمرکز اکوسیستم OccamRazer کاملا یکپارچه شده و فراتر از یک پلتفرم معمولی defi ارائه داده شده است. توسعه دهندگان کاردانو اعتقاد دارند این پلتفرم جدید با جذب کاربران، برنامه ها و تجارت ها پتانسیل جذب میلیون ها کاربر را دارد. همچنین کمپانی سازنده این پلتفرم پستی با این مظمون در فضای مجازی انتشار داده است:

<< توانایی ارائه خدمات کامل برای جذب سرمایه غیر متمرکز به DeFi در Cardano اجازه می دهد تا به عنوان یک پدیده واقعی جهانی رشد کند. >>

طبق آخرین داده ها توسط کمپانی سازنده این لانچ پد گفته شده است اکوسیستم OccamRazer از راه اندازی توکن OCC پشتیبانی خواهد کرد. برای اطلاعات بیشتر در زمینه دیفای مقاله حوزه defi چیست؟ را بخوانید.

 

 

نتیجه گیری 

لانچ پد OccamRazer یک اکوسیسم غیر متمرکز است که برای توسعه بلاک چین کاردانو ساخته شده تا پروژه های جدید کسب و کار و سرمایه گذاران را به سمت معاملات بلاک چین کاردانو هدایت کند. به نظر می رسد این پلتفرم جدید تمام مراحل فنی را به خوبی طی کرده و قرار است پروژه ای بسیار موفق باشد. در حال حاضر بلاک چین کاردانو رقیب اصلی شبکه اتریوم محسوب می شود که اگر پروژه جدید آن موفقیت آمیز باشد ممکن است به هدف نهایی خود برسد و کسب جایگاه شبکه اتریوم را به دست آورد.