اتریوم یک ارز دیجیتال محبوب می باشد که با نشان اختصاری ETH نشان داده می شود و امروز در تاریخ 4 اسفند این ارز دیجیتال با 3.72 درصد افت قیمت همراه بود و در حال حاضر با قیمت 1767.16 دلار که مبادل با 46,556,064 تومان در ایران است ترید می شود.

 


تحلیل قیمت اتریوم برای روز های آینده

همانطور که شاهد بودیم قیمت اتریوم امروز 3.72 درصد کاهش یافت و این در حالی است که این ارز دیجیتالی در تاریخ 2 اسفند به بالاترین نرخ تاریخی خود رسید. البته بالا پایین شدن قیمت ارز های دیجیتال جزوی از بازار می باشد و هنوز جای نگرانی نیست. اتریوم برای دوام و ادامه روند صعودی خود نیاز به بازگشت به سطح مقاومت 19.32 دلار دارد تا بتواند از سطح 19.80 عبور کند و دوباره به روند عادی خود بازگردد، برای این اتفاق به حمایت بیشتری از سوی بازار نیاز می باشد. با اینکه قیمت اتریوم با کاهش نرخ خفیفی روبه رو بوده است اما همچنان حجم معاملات آن روزانه 24.04 معامله در بازار است. لازم به ذکر است که این ارز رمز در طول یک سال گذشته با رشد 596 درصدی و در ماه اخیر با 47 درصد افزایش قیمت خبر ساز شد.

 

 

درست است اتریوم امروز با کاهش قیمت مواجه شد اما طبق روندی که در یک سال و یک ماه اخیر در جدول ترید دیده می شود تحلیلگران معامله از آن نا امید نشده و اتریوم های در دسترس اشان را به فروش نگذاشته اند و منتظر قیمت مناسب اتریوم هستند. البته بسیاری از تریدر ها بر این باورند با فعالسازی پروژه اتریوم 2.0 دوباره قیمت اتریوم بالا می رود و رکورد جدید خود را ثبت می کند. این پروژه نسخه بروز و توسعه داده شده اتریوم می باشد که فعلا مراحل آزمایشی را طی می کند تا به بازار ارائه شود.