سازمان سلامت جهانی اعلام کرد که موج دوم ویروس کرونا با شدتی بیشتر از موج اول در راه است، طبق نظر کارشناسان و تحلیل گران موج اول این ویروس تاثیر منفی بر روی بازار ارز های دیجیتال بخصوص رمز ارز بیت کوین داشته است، همین امر سبب شده که سرمایه گذاران نگران تاثیرات نامطلوب موج دوم این بیماری بر روی بازار باشند. مانند تمامی تجارت های دیگر تاثیر کورونا بر بیت کوین نیز قابل توجه بوده و از پیشرفت این رمز ارز محبوب تا حدودی جلوگیری کرده است.

 

 

رکود بازار ارز های دیجیتال

همانطور که می دانید تقریبا 6 ماه از شیوع ویروس کرونا در جهان می گذرد و زندگی مردم در بسیاری از کشور ها هنوز تحت تاثیر این بیماری بوده، مناطق بسیاری همچنان قرنطینه هستند و تاکنون وضعیت بازار سهام و ارز دیجیتال بهبود نیافته و سرمایه گذاران شاهد روند نزولی قیمت هستند. این در شرایطی است که خبر از موج دوم کرونا با شدتی بیشتر به گوش می رسد و مردم از رکود دوباره این بازار ها وحشت کرده اند.

در شش ماه گذشته بانک فدرال مرکزی و چندین ارگان دیگر با کمک های مالی خود، جهان را از فاجعه اقتصادی نجات داده اند اما موج دوم این ویروس قطعا جهان را با مشکلات بیشتری روبرو خواهد کرد که کمک های مالی این ارگان ها نیز کافی نخواهد بود، باید بدانید که کرونا همچنان مهار نشده و سازمان سلامت جهانی از نسبت به شرایط پیش رو اضهار نگرانی کرده است.

 


مشکلات بازار گاوی بیت کوین در موج دوم

همانطور که می دانید بازار گاوی به معنای بازار های رو به رشد و قابل اعتماد است، اما کرونا سبب شده که کنترل بازار ها از دسترس خارج شود و موج دوم به احتمال زیاد رکود دیگری را برای بازار خرید و فروش ارز دیجیتال به همراه خواهد داشت.

کارشناسان معتقد اند که ارز دیجیتال بیت کوین در ابتدای سال 2020 آماده ورود به بازار گاوی و رو به رشد بود که شیوع بیماری کرونا همه چیز را خراب کرد، اما گفته می شود که در ماه های پیش رو اگر موج دوم بیماری تاثیر چندانی بر روی ارزش سهام نداشته باشد، ممکن است وضعیت بازار ارز های دیجیتال بهبود یابد و بیت کوین وارد بازار گاوی شود.