به گزارش تتر ایران به نظر میرسد که بیت کوین برای چندمین بار به اوج خود رسیده و حتی رکورد شکنی کرده است، بله ارزش این ارز دیجیتال محبوب هم اکنون به 20 هزار دلار رسیده  و در نهایت رکورد خود را  بعد از سه سال شکست. این ارز دیجیتال در سال 2017 آخرین رکورد قیمتی خود را داشته و تا امروز, نتوانسته بود که ارزشی بیشتر از حدودا 19.5 هزار دلار داشته باشد اما با کمال تعجب، طی 24 ساعت گذشته به طور ناگهانی افزایش قیمت غیر منتظره ای داشته.

عوامل مؤثر بر قیمت بیت کوین

تعدادی از نهاد های معتبر جهانی در ماه های اخیر استقبال خوبی از ارر های دیجیتال داشتند از جمله بانک ملی روسیه که آغاز طرح پایلوت روبل دیجیتالی را در سال آینده داد و حتی بانک مرکزی چین که تراکنش های اولیه موفقی داشت. اتهادیه اروپا نیز اعلام کرد که ارز های دیجیتال را در آینده قانونی می کنند که این مسئله بیانگر نقش اساسی و مهم ارزهای دیجیتال در آینده می باشد.

بیت کوین 20 هزار دلاری شد

هرچند که پیش بینی می شد با پیدایش واکسن کرونا دلار کاهش قیمت پیدا کند و قیمت بیت کوین به همراه دیگر ارز های دیجیتال  تورم زیادی را متحمل شوند همچنین عده ای نیر پیشبینی می کردند که تاثیر انتخاب جو بایدن بر بازار ارز های دیجیتال بسیار زیاد باشد. اما باز هم بحث بر انگیز بود که ارزهای دیجیتال تا چه سقف قیمتی ارزش پیدا میکنند که امروز همه با شنیدن بیست هزار دلاری شدن بیت کوین شکه شدند و همچنین هنوز هم پیشبینی میشود که این ارز دیجیتال افزایش قیمت پیدا کند و شما هم اکنون میتوانید از فرست استفاده کرده و ارزهای دیجیتال خود را از سایت تتر ایران تهیه فرمایید، اما عده ای نیز میگویند این تورم و افزایش قیمت ها بازی سیاسی ارز های دیجیتال برای جلب توجه می باشد. اما نظر شما چیست؟ آیا قیمت بیت کوین در چند روز آینده تغییر میکند؟