بایننس یکی از بزرگترین شرکت ها، از صرافی های دنیا می باشد که چند ساعتی پیش در رویداد حاشیه ساز (هفته بلاک چین بایننس) اعلام کرد که: از روز جمعه این هفته،  نسخه‌ی بتای درگاه پرداخت به نام بایننس پی را که  مخصوص خود شرکت است راه اندازی می کند. این درگاه ویژگی بسیار مهمی دارد. این ویژگی مهم، این است که به کسب و کار های مختلف، این امکان را می دهد که بدون داشتن دغدغه فکری و نگرانی از نوسانات بازار قیمت ارز های دیجیتال، محصولات خود را به این ارز بفروشند.

به گزارش برخی از رسانه ها، هدف شرکت بایننس از این کار، فراتر از خرید و فروش ارز های دیجیتال می باشد و با این کار خود مردم را به استفاده و خرید  بیش از پیش ارز های دیجیتالی به این بازار سوق دهد. بایننس در این اقدام خود اطلاعیه زیر را منتشر کرد, این اطلاعیه می تواند در پاسخ به سوال ارز دیجیتال بایننس کوین چیست؟ نیز مفید باشد. بایننس در پی یک فناوری پرداخت ارز های دیجیتالی غیر تماسی،  بدون مرز و امن بود که شرکت موفق به طرحی آن شده است. شرکت بایننس در نسخه بتا، این امکان را به شما می دهد که در هرجا و هر مکان دنیا با استفاده از ارز های دیجیتالی از خانواده و حتی دوستان، آشنایان و اطرافیان خود پول دریافت کنید. چانگ پنگ ژائو که مدیرعامل صرافی باینس می باشد، در رابطه با هفته بلاک چین گفت: از نظر ما پرداخت ها یکی از موارد استفاده در حوزه ارز های دیجیتالی هستند.

 

راه اندازی درگاه بایننس

 

با این حال به گفته مدیر عامل صرافی شرکت بایننس، این امر با چالش های مختلفی روبرو شده است. در شرکت بایننس به نظر می رسد که بزرگ ترین چالش و مشکل را کاسبان دارند، زیرا باید سیستمی قدرتمند داشته باشند که سیستم عاملی آن توانایی پذیرفتن ارزهای دیجیتالی را داشته باشند که اکثریت مشتریان شان از چنین سیستم هایی با سیستم عامل حداقل و مورد نیاز استفاده نمی کنند،  و از سیستم هایی ضعیف تری استفاده می کنند و این امر سبب ایجاد یک مشکل می شود. از چالش و مشکلات مشتریان شرکت بایننس می توان به در دسترس نبودن و عدم توانایی در استفاده از ارز های دیجیتالی اشاره کرد. زیرا که پول نقد و کارت اعتباری به مراتب برای چنین مشتریانی راحت تر از ارز های دیجیتالی است. اغلب این افراد مدام از پول نقد و کارت اعتباری استفاده می کنند. معرفی  صرافی بایننس کمک زیادی به مردم کرده است و اشتیاق آنها در امر ارز دیجیتال مضاعف شده است.

سیستم تازه و ارتقا یافته شرکت بایننس به کاربران خود این امکان را می دهد که پرداخت خود را از ارزهای دیجتالی انجام دهند، در حالی که کاسبان استیل کوین ها  با پشتوانه، ارز های دیجیتال دریافت نموده و می توانند در هر لحظه که بخواهند به ارز رایج تبدیل کنند و این امر یک پوئن بسیار مثبت برای شرکت باینس محسوب می شود. از این رو این شرکت در حال حاضر تنها  ارز رایج پشتیبانی شده یورو می باشد که این می تواند از نظر مشتریان این شرکت یک پوئن منفی باشد.

بر اساس اعلام باینس، باینس پی سبدی از محصولات است. از جمله از محصولاتی که در این سبد قرار دارد باینس کارت می باشد. این روز ها باینس با ایجاد باینس کارت مشتریان خود را راضی نموده زیرا باینس کارت مثل کارت اعتباری می باشد و مشتریان کم توان خود  را از شر تبدیل بارز دیجیتال به پول نقد خلاص کرده است که این ایده نو سبب ایجاد تحول بزرگی در این شرکت شده است.

 

درگاه پرداخت ارزهای دیجیتال

 

برخی از سوالات رایج در این زمینه شاید به گوش شما هم خورده باشد. آموزش کار با کیف پول بایننس چگونه است؟ و یا سوالاتی مشابه این. استفاده از کیف پول بایننس کار ساده ای است، کافی است هنگام استفاده از این بایننس اسکنر کیو آر کد روی گوشیتان نصب باشد. زیرا کارت باینس یک کارت فیزیکی نیست و تنها می توان با اسکن کیو آر کد از کیف پول بایننس استفاده کرد.

ارز دیجیتالی بایننس کوین یک ارز دیجیتالی مانند بیت کوین است که می توان با استفاده از امکانات ارائه شده توسط شرکت بایننس این ارز را خرید و فروش و حتی از آن با استفاده از کیو آر کد استفاده کرد. بایننس  یک صرافی جهانی است که میلیون‌ها کاربر از سراسر جهان دارد و بیش از ۱۰۰ ارز دیجیتال در آن خرید و فروش می‌شود. ساخت حساب در سایت بایننس کاملا رایگان است و در کمتر از چند دقیقه انجام می‌شود.