دارندگان توکن XRP، می توانند واجد شرایط دریافت دومین ایردراپ توکن شبکه Flare باشند. شبکه Flare که به عنوان یکی از استارتاپ های زیر مجموعه شرکت ریپل شناخته می شود، طبق اعلام قبلی قرار است تعداد 45.8 میلیارد توکن فلر را در میان کسانی که توکن XRP  دارند پس از مرحله اسنپ شات آن در دسامبر توزیع نماید. 
بنابر آنچه که در گزارش کریپتوگلوب آمده، این شبکه بنا دارد این توکن ها را به نسبت 1.0073 در میان دارندگان توکن XRP ایردارپ کند.

دومین ایردراپ به دارندگان توکن XRP


لازم به ذکر است که توکن اسپارک، توکن حاکمیتی شبکه Flare محسوب می شود که قرار است از آن در سیستم رای گیری این پروتکل استفاده شود. افرادی که توکن اسپارک در اختیار دارند می توانند آن را به عنوان وثیقه قرار داده و از این طریق کسب سود کنند. این وثیقه امنیت صدور و بازخرید FXRP را تضمین خواهد کرد. ایجاد پروتکل FXRP روی شبکه Flare با هدف صدور و بازخرید و استفاده از توکن XRP روی این شبکه انجام شده است.
همچنین دارندگان این توکن می توانند با ارائه اطلاعات به اوراکل سری زمانی Flare مشمول کسب سود شوند. شبکه فلر در هماهنگی با ماشین مجازی اتریوم (EVM) بوده و تامین امنیت در توکن نیز از این طریق انجام می گیرد.
هولدرهای توکن XRP به عنوان کسانی که واجد شرایط دریافت ایردراپ دوم موسوم به Flare Finnance از طریق اسنپ شات شبکه بلاک چین فلر هستند، شناخته می شوند. شبکه مذکور روی بلاک چین فلر توسعه داده شده و از طریق آن کاربران می توانند به امکاناتی همچون سواپ توکنها، استیبل کوین ها، ییلد فارمینگ، بیمه و وام دهی دسترسی داشته باشند.

اهدای توکن به دارندگان توکن XRP


در ادامه این مطلب از وب سایت تتر ایران به رشته توئیت های انتشار یافته در توئیتر این شبکه اشاره می شود که در آنها اعلام شده، قرار است طی یک ماه بعد از راه اندازی شبکه Flare، با تهیه اسنپ شات از موجودی هولدرهای FLR، بعد از گذشت حدود 7 الی 10 روز توکن DFLR (توکن DAOFLare) در میان آنها توزیع گردد.
کاربران بایستی جهت استفاده از امکانات و خدمات پلتفرم Flare Finance، اقدام به تبدیل توکن های DFLR خود به توکن رسمی این شبکه یعنی (YieldFlare) YFLR نمایند. از جمله خدماتی که توسط شبکه فلر ارائه خواهد شد، شامل پیاده سازی قراردادهای هوشمند اتریوم، دیفای و سری برنامه های غیرمتمرکز شبکه اتریوم روی پروتکل XRP خواهد بود. این شبکه آنگونه که وعده داده شده قرار است تا پایان سال جاری میلادی راه اندازی گردد. RippleX به عنوان حامی و پشتیبان این شبکه عمل خواهد کرد.