با افزایش محبوبیت ارز های دیجیتال و اثبات کاربردی بودن فناوری بلاک چین، کمپانی بزرگ سامسونگ تصمیم به پشتیبانی از رمز ارز ها در سری جدید موبایل هایش گرفته است. سامسونگ به تازگی اعلام کرده از این پس کاربران شبکه بلاک چین می توانند با اتصال کیف پول های سخت افزاری به مدل های گلگسی حرکت ارز های دیجیتال خود را دنبال کرده و به معامله دارایی های دیجیتال خود بپردازند. طبق این اعلامیه دارندگان سری گلگسی، قادر خواهند بود کیف پول های سخت افزاری ارز دیجیتال را به تلفن های هوشمند خود متصل کرده و از این طریق با دنیای کریپتو ارتباط برقرار کنند.

 

 

اپدیت جدید کمپانی سامسونگ

بروزرسانی جدید سامسونگ به زودی الحاق می گردد و برای کاربران بلاک چین این امکان را فراهم می سازد تا کیف پول های سرد را که از بهترین کیف پول های دیجیتالی هستند به دستگاه خود وصل کنند، سامسونگ عقیده دارد این عمل انجام تراکنش های دیجیتالی را آسان تر می کند. سامسونگ با آپدیت جدیدی که برای گوشی های هوشمند خود قرار داده است به ارتقا سیستم عامل گوشی های هوشمند خود افزوده و از مزیت های بی شمار کریپتو بی نصیب مانده است. سامسونگ در این باره می گوید:

<< این بروزرسانی به کاربران بلاک چین اجازه می دهد از طریق کیف پول سخت افزاری بلاک چین به راحتی به ذخیره و انجام تراکنش های ارز دیجیتال بپردازند. >>

این آپدیت قرار است در گوشی های اندروید که از سیستم عامل 9 به بالا برخوردار هستند پشتیبانی شود. البته پشتیبانی از کیف پول های سخت افزاری مختلف متفاوت خواهد بود، به طوری که سامسونگ اعلام کرده است که ویژگی‌ های بلوتوث لجر نانو اکس ممکن است هنگام اتصال به کیف پول‌ سخت افزاری سامسونگ محدود شود. طبق این بروزرسانی جدید، اکنون تلفن های هوشمند سامسونگ به شما کمک می کنند رمز ارز های پایه خود را بهتر مدیریت کنید.

معرفی بهترین کیف پول های سخت افزاری

 

 

البته این اولین بار نیست که سامسونگ امکان ارتباط میان رمز ارز ها و گوشی های اندروید را فراهم می سازد بلکه در سال 2019 نیز با ارائه پلتفرم Samsung Blockchain Keystore علاقه مندان به حوزه کریپتو توانستند از طریق کلید های خصوصی به معاملات ارز دیجیتال بپردازند. در حال حاضر نیز دارندگان گوشی های سامسونگ که به معاملات رمز ارز نیز می پردازند، می توانند با آپدیت جدید از سوی کمپانی سامسونگ کیف پول های سخت افزاری را به تلفن همراه خود متصل کنند و به اعمالی از قبیل مدیریت حساب رمز ارز ها، تراکنش و معاملات ارز دیجیتال بپردازند.