الکس جونز مجری محبوب برنامه Infowars به تازگی طی مصاحبه ای در برنامه Flagrant2  اعلام کرد لپ تاپی حاوی 10 هزار دلار بیت کوین را گم کرده است، به گفته وی این لپ تاپ 10 سال پیش با همین مقدار بیت کوین از طرف مکس کایزر به او هدیه داده شده بود. الکس جونز یکی از منتقدین سرسخت بیت کوین بود که اواسط بهمن ماه خطاب به مکس کایزر اظهار پشیمانی کرد و گفت: باید خیلی وقت پیش وارد عرصه ارز دیجیتال می شدم.

 

 

پیشبینی های مکس کایزر

به گفته الکس جونز 10 سال پیش زمانی که کایزر لپ تاپ را به مکس می دهد به او می گوید این ارز دیجیتال آینده دلار جهان است. البته در آن زمان قیمت بیت کوین فقط 5 دلار بود اما در حال حاضر این ارز دیجیتال محبوب با 59 هزار دلار خرید و فروش می شود، البته کایزر دست از پیش بینی های خود بر نداشت و قبل از شکست مقاومت سطح 15 و 20 هزار دلار توسط بیت کوین هر دو قیمت را پیشگویی کرده بود. طبق اتفاقات اخیر اندرو شولز الکس را به برنامه خود دعوت کرد تا با او درباره بیت کوین های گم شده اش صحبت کند که البته فضای برنامه بسیار طنز بود و باعث خنده بینندگان شده بود. در این برنامه الکس از شولز می پرسد قیمت کنونی بیت کوین های گمشده اش چقدر است و شولز در جواب او می گوید 10 هزار بیت کوین معادل است با 565 میلیون دلار و پس از تعجب جونز اضافه می کند: احمق برو و لپ تاپ رو پیدا کن سپس به گفته خود جونز دو چک به صورت او می زند و جونز پشت سر هم تکرار می کند حقم است. 

 

 

کایزر نیز در توییتی تایید کرد میزان 10 هزار بیت کوین به جونز هدیه داده و به او گفته قیمت بیت کوین به 400 هزار دلار خواهد رسید. با این حال جونز حرف او را جدی نگرفته و طبق گفته های خودش حتی ممکن است لپ تاپ را دور انداخته باشد، حالا الکس جونز 565 میلیون دلار ضرر کرده است.