بیت کوین افزایش قیمت ناگهانی پیدا کرد. طی بیست و چهار ساعت گذشته بیت کوین از مزر 22 هزار دلار عبور کرد و به 23.600 هزار دلار رسید.

روز پنج شنبه  قیمت بیت کوین با صعودی قابل ملاحضه به بالای 23 هزار دلار رسید، این افزایش ناگهانی افزایشی افسار گسیخته تفسیر شده که توانسته ارزش این ارز دیجیتال را بیش از سه برابر افزایش دهد. این روند افزایش 18 درصدی، برای سرمایه گذاران بسیار خوشایند بوده است. ارزشمندترین ارز دیجیتال جهان با صعودی 12 درصدی به 23,600 دلار رسید و توانست سود سالانه خود را به بالای 200 درصد برساند.

افزایش ناگهانی قیمت بیت کوین

سال 2020 سالی پر نوسان برای پادشاه ارزهای دیجیتال بوده است. در اوایل سال 2020 بیت کوین در محدود قیمتی 7,000 دلار بود که این قیمت در مرداد ماه به 11,000 رسید و قیمت آن در آبان ماه توانست قیمت 19,000 را تجربه کند. در اوایل آذرماه بیت کوین رشد قیمتی 72 درصدی داشت و رکوردی تاریخی ثبت کرد و با قیمت 19,784 دلار مورد معامله قرار گرفت و اخیرا و در طی دو روز گذشته رشد ناگهانی قیمت بیت کوین ارزش این ارز دیجیتال را به مرز 23,600 دلار رساند.

تاریخ سازی بیت کوین

تحلیل گران تجمع سرمایه در بازار بیت کوین را علت افزایش قیمت این ارز رمزپایه می دانند. حائز اهمیت می باشد که بیت کوین برای اولین بار به این قیمت رسیده است. و طی چند سال گذشته با وجود سود زیادی که داشته باز هم نتوانست رکورد قدیمی خود را بزند. این ارز دیجیتال طی ماه های اخیر نوسان قیمت زیادی داشته، و در نهایت طی دو روز گذشته به بیشترین قیمت خود رسیده است.  

بیت کوین بیست هزار دلاری شد
پیشبینی میشود روند سعودی قیمت بیت کوین همچنین ادامه داشته باشد اما عده ای نیز مخالف این نظریه میباشند. نظر شما چیست؟ بیت کوین تا چه سقف قیمتی روند سعودی خود را تجربه میکند؟