لایت کوین در این هفته افزایش قیمت 43.8 درصدی داشته و این نخستین بار است که در طی دو سال اخیر از مرز 100 هزار دلار میگذرد. همانطور که میدانید قیمت بیت کوین تقریبا بر قیمت تمامی ارزهای دیجیتال تأثیر گذاشته و طبق گزارشات بریفینگ یکی از عوامل مهم گران شدن لایت کیوین صعود ناگهانی نمودار بیت کوین میباشد.

بیت کوین اولین ارز رمزنگاری شده بود و تبعاً با یک سری مشکلات رو برو بود مانند مشکل سرعت در تراکنش ها بنابر این آلت کوین ها بیشتر سعی میکردند تا بهبود سرعتشان را نسبت به بیت کوین بهتر کنند و لایت کوین اولین ارز رمز نگاری شده است که توانست با موفقیت این مشکل بزرگ را حل کند و جای خود را در بازار به عنوان یک دارایی مالی با پتانسیل رشد طولانی مدت تثبیت کرده است.

افزایش قیمت لایت کوین

معمولا پیشبینی قیمت بیت کوین و لایت کوین بحث جذاب و مهم برای سرمایه گذارون و کاربران می باشد.

لایت کوین در 2020

لایت کوین در میان سه دارایی رمز پایه برتر سال 2019 بوده که حتی بیت کوین را نیز شکست داد. با این حال کاهش پیش بینی شده لایت کوین باعث افزایش قیمتش شده و به بیش از 600% بازده رسید. همچنین در اولیل سال 2020 این ارز دیجیتال یک بار دیگر بازار را شکه کرد و باعث شد بسیاری از خود بپرسند چرا لایت کوین در حال افزایش است در حالی که باقی ارز های دیجیتال، بازارشان راکد می باشد؟ و حتی بسیاری از سرمایه گذاران از خود میپرسند آیا قیمت لایت کوین افزایش میابد؟  لایت کوین چقدر بالا میرود؟ آیا لایت کوین به 1000 دلار میرسد؟

افزایش قیمت لایت کوین

در نتیجه با این شواهد و با توجه به عملکرد لایت کوین در طول تاریخ این ارز دیجیتال باری دیگر افزایش یافته و در آینده نیز میابد و اکنون بهترین موقعیت برای خرید لایت کوین در سایت تتر ایران میباشد چون این سایت تمامی ارزهای دیجیتال بالخصوص لایت کوین را با بهترین قیمت و کمتریت کارمزد معامله میکند.