تایید خبر حضور ایلان ماسک مدیر عامل تسلا، در برنامه محبوب Saturday Night Live باعث رشد دیوانه وار دوج کوین شد. ایلان ماسک یکی از علاقه مندان کوین دات، شنبه هفته آینده در برنامه مشهور" شنبه شب زنده " حضور پیدا خواهد کرد و گفته است موضوع اصلی برنامه در مورد رمز ارز دوج کوین می باشد. پس از تایید خبر، این میم کوین که از توکن الهام گرفته است، در روز سه شنبه با بیش از 30 درصد افزایش قیمت مواجه شد و امروز نیز 58 درصد صعود را تجربه می کند. در گذشته نیز شاهد تاثیر گذاری ایلان ماسک بر دوج کوین بوده ایم، حتی رالی Dogecoin برای اولین بار به لطف مجموعه ای از توییت های ماسک در ماه فوریه آغاز شد. در حال حاضر قیمت دوج کوین با حجم عظیم خرید از سوی معامله گران به قیمت 0.6812 دلار دست یافته است. 

 

 

تاثیر نظر سنجی ایلان ماسک بر قیمت دوج

ایلان ماسک قبل از شروع برنامه توییت نظر سنجی در صفحه مجازی توییتر خود به اشتراک گذاشت و در این توییت از 54 میلیون بازدید کننده پرسید: در برنامه SNL راجع به چه موضوعی صحبت کنم؟ البته که حجم عظیمی از درخواست ها مطرح شد اما یکی از کاربران نوشته بود " درباره دوج فادر صحبت کن " ایلان ماسک نیز که یکی از طرفداران بزرگ دوج کوین است در پاسخ این کاربر نوشت، قطعا. پس از اتمام نظر سنجی و پیشنهاد های گوناگون بالاخره ماسک اعلام کرد قسمتی از طنز برنامه را به صحبت در مورد دوج کوین اختصاص داده است. برخی از تحلیلگران معتقد اند این روند صعودی همچنان ادامه خواهد داشت، زیرا تصور کنید اگر تنها با اعلام خبر صحبت ایلان ماسک در مورد دوج کوین باعث 58 درصد رشد این رمز ارز شده است پس از اتمام برنامه و نظرات ایلان، قیمت دوج کوین تا چه حد افزایش قیمت را شاهد خواهد بود؟

همچنین برنامه Saturday Night Live یکی از برنامه های مشهور و پر بیننده ای است که احتمال می رود پس از صحبت در مورد دوج باعث شناخته شدن آن توسط حجم بیشتری از مردم می شود و این به خودی خود باعث بالا رفتن دوباره قیمت می شود.

برنامه SNL که ایلان ماسک میزبان آن است، در تاریخ شنبه 18 اردیبهشت از شبکه NBC پخش خواهد شد.