رمز ارز محبوب دوج کوین که طی یک هفته اخیر در روند صعودی قرار گرفته و تا قیمت 28 سنت نیز افزایش یافته، مجددا با حمایت افراد مشهوری مانند ایلان ماسک و مارک کوبان به 32 سنت دست یافت. ایلان ماسک مدیر عامل شرکت بزرگ تسلا و مارک کوبان صاحب تیم دالاس ماوریکس، اخیرا اعلام کرده اند دوج کوین بهترین روش پرداخت رمز ارزی موجود است. ابتدا مارک کوبان بود که توییتی در این باره در صفحه توییتر خود منتشر کرد و سپس ایلان ماسک موافقت خود را در زیر این پست اعلام کرد. پس از این حمایت، قیمت دوج کوین مجددا با 5 درصد رشد همراه شد و به 32 سنت رسید.

 

 

دوج کوین قوی ترین روش پرداخت

در گذشته نیز صحبت هایی در مورد پذیرش دوج کوین توسط شرکت خودرو سازی تسلا بود و همانطور که همه می دانیم ایلان ماسک یکی از طرفداران بزرگ دوج کوین است که با حمایت های واضح و پی در پی خود باعث نوسانات قیمت دوج کوین می شود. ایلان ماسک مدیرعامل تسلا و اسپیس ایکس و مارک کوبان مالک میلیاردر تیم NBA دالاس ماوریکس، اعتقاد خود را مبنی بر اینکه ارز رمزنگاری شده dogecoin قوی ترین ارز رمزنگاری شده در پرداخت هزینه کالا و خدمات است تأیید کرده اند. مارک کوبان روز جمعه در مصاحبه ای با CNBC، از دوج کوین حمایت کرد، وی با اشاره به اینکه دوج کوین دارای جامعه ای است که می تواند برای خرید کالا و خدمات استفاده شود، گفت:

« زمانی که صحبت از روش پرداخت با رمز ارز می شود، دوج کوین قوی ترین جامعه را دارد.»

جمله بالا پستی است که مارک کوبان در توییتر خود به انتشار گذاشت که کمی بعد ایلان ماسک زیر پست او نوشت:

« من مدتی است سعی دارم همین را بگویم.»

 

 

همچنین در ماه جولای، ایلان ماسک تصویر پروفایل خود را به عکسی که نشان سگ دوج کوین است تغییر داد و حمایت خود را اینگونه ابراز کرد. البته مارک کوبان نیز اقداماتی از این قبیل انجام داده است، برای مثال وی برای تشویق بیشتر در مورد خرید دوج کوین و ترغیب مردم به استفاده از دوج برای پرداخت ها، پنجشنبه در توییتی نوشت که ماوریکس خبر ویژه ای در مورد دوج کوین دارد که در آینده اعلام خواهد کرد.

از سوی دیگر کوبان اعلام کرده افرادی که خرید خود را با استفاده از دوج کوین انجام می‌ دهند، قیمت ‌های ویژه ای در تیم دالاس ماوریکس از لیگ NBA به این افراد ارائه می شود. در حال حاضر ایلان ماسک و مارک کوبان که از برجسته ترین افراد جهان هستند، با حمایت های خود قیمت دوج کوین را به 32 سنت افزایش داده اند.