ارز های دیجیتال با سرعت زیادی مورد قبول جامعه امروزی واقع شده و از حمایت شرکت ها و افراد معروف برخوردار شده اند. با آنکه استفاده از رمز ارز هنوز در قانون گذاری کشور ها به رسمیت شناخته نشده است اما بسیاری از سازمان های بنام و افراد موفق به این پول های دیجیتالی روی آورده اند. پس از ورود مستر کارت، بیت پی و تسلا به عرصه رمز ارز های پایه نوبت به ارائه خدمات گوگل در رابطه با ارز دیجیتال رسیده است.

 

 

سرویس گوگل فایننس و ارز دیجیتال

گوگل اعلام کرده است از این پس مشاهده قیمت ارز های دیجیتال جزوی از سرویس این پلتفرم محبوب محسوب می شود و شما می توانید با مراجعه به آدرس اینترنی finance.google.com از آخرین قیمت های ارز دیجیتال مطلع شوید. بعد از ورود به این صفحه با کلیک بر روی بخش Crypto در قسمت بالا قیمت بروز شده رمز ارز ها نشان داده می شود. قبل از آپدیت جدید گوگل و فعالیت در حوزه ارز دیجیتال پلتفرم هایی از قبیل youtube و Alphabet مطالبی که در مورد کریپتو نوشته می شد را محدود کرده و کاربران را آزارده خاطر می کردند اما با سرویس جدید این مشکل حل شده است.

 

 

به دنبال افزایش حمایت روز افزون ارز دیجیتال از سوی شرکت های بزرگ این پروژه کاربردی ابتدا به 1.7 تریلیون دلار تراکنش در بازار رسید و پس از اصلاح در حال حاضر 1.4 تریلیون دلار خرید و فروش ارز دیجیتال در بازار جهان ثبت شده است. هستر پیرس رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا اعلام کرده با توجه به رونق بازار ارز دیجیتال و استفاده عموم مردم از آن نیاز است این دارایی دیجیتال به دیگر ارز های رسمی کشور بپیوندد.