با افزایش قیمت و رد شدن دوباره بیت کوین از سطح 53،000 دلار در این هفته جدول های تحلیل تکنیکال خبر از افزایش قیمت بیت کوین تا سطح 70 هزار دلاری را می دهند. طی هفته اخیر بیت کوین تا سطح 54 هزار دلار نیز رفت و همچنان بین سطح کلیدی 50 تا 53 هزار دلار در رفت و آمد است. طبق گفته های مایک مک گلون تحلیلگر بلومبرگ اگر پادشاه رمز ارز ها تا سطح 70 هزار دلار بالا برود ممکن است تا پایان ماه جاری به سمت 100،000 دلار نیز پیش رود.

 

 

قیمت بیت کوین تا کجا پیش خواهد رفت

تنها 6 درصد باقی مانده تا قیمت بیت کوین در کانال اصلی تثبیت شده و به رکورد قبلی بازگردد، طبق تحلیل جدول ها قیمت بالا تر از میانگین متحرک افزایش 50 روزه است که یعنی فعالان عرصه ارز دیجیتال شدیدا به خرید بیت کوین علاقه مند هستند.

 

 

برخی از تحلیلگران بزرگ مانند هولگر شاپیتز عقیده دارند این افزایش قیمت مشابه سال 2017 است که قیمت بیت کوین به طور ناگهانی در سطح 20،000 دلار ارائه شد. در سال 2017 نیز حجم زیادی از واحد های بیت کوین توسط شرکت های بزرگ از سراسر جهان خریداری شد که باعث کمبود کوین و افزایش قیمت آن شد. اکنون نیز از افراد ثروتمند گرفته تا شرکت ها و سازمان های بزرگ مقدار زیادی از دارایی خود را صرف خرید بیت کوین کرده و باعث کمبود کوین داخل بازار شده اند که این مسئله به خودی خود باعث ارزشمندی هر چه بیشتر کوین ها می شود.

 

 

علاوه بر آن سیگنالی در تحلیل فیبوناچی در رابطه با افزایش قیمت به سوی 70 هزار دلار توسط تحلیلگر بزرگ فیل بی مشاهده و اعلام شده است. اما گلدمن ساکس می‌گوید خرید بیت کوین توسط شرکت ها باعث شده است که روند فعلی با روند سال ۲۰۱۷ که ناشی از فعالیت‌های سرمایه ‌گذاران خرد بود متفاوت باشد.