اتریم هم اکنون افزایش قیمت صد دلاری پیدا کرده و قیمتش به 638.15 دلار رسید. در پی اخبار رکورد شکنی بی مقدمه بیت کوین اتریم نیز افزایش قیمت قابل توجهی داشته است. این ارز دیجیتال که به عنوان ملکه ارزهای دیجیتال نیز شناخته میشود به دلیل کارایی زیاد و قیمت کم تر نسبت به بیت کوین، رتبه دوم جدول را اشغال کرده است. همچنین اتریم نوسان قیمت زیادی را تا کنون طی کرده است و بیشترین نوسان را در سال 2019 تجربه کرده.

اتریم از مرز 600 دلار عبور کرد

اتریم بیشترین قیمت خود را در شش ماه اول سال 2019 تجربه کرد و میتوان گفت افزایش 139 درصدی داشته بود اما در شش ماه دوم با افت شدید قیمت رو به رو شد و نزدیک به 36 درصد کاهش قیمت داشت. اما زمان زیادی نگذشت که اتریم دوباره افزایش قیمت پیدا کرد و در آن زمان به اوج خود یعنی 350 دلار رسید ولی زمان زیادی در اوج نماند و پس از آن نیز با کاهش قیمت دیگری رو به رو شد.

نوسان قیمت اتریم

اتریم مانند ارزهای دیجیتال دیگر در پی شایعات تغییر قیمت می دهد و معمولا کاربران در آین فاصله زمانی معامله های بزرگ انجام نمیدهند گفتنی است که کاهش و افزایش قیمت اتریم  بعضاً  به قیمت بیت کوین نیز مربوط میشود طوری که هر زمان قیمت بیت کوین تغییر میکند قیمت اتریم نیز با تغییراتی رو به رو میشود. نهنگ ها نیز نقش قابل توجهی در نوسان قیمت این ارز دیجیتال دارند می توان گفت در زمانی که نهنگ ها اتریم را خریداری میکنند قیمت آن افزایش میابد و هر زمان میفروشند کاهش میابد.

اتریم از مرز 600 دلار عبور کرد

و اما همچنین پیشبینی میشود اتریم در آینده افزایش قیمت بیشتری خواهد داشت و شما شاهد رکورد شکنی پی در پی این ارز دیجیتال می شود. این پیشبینی ها نتیجه ی تحقیق تحلیل گران و سرمایه گزاران بزرگ ارزهای دیجیتال است، محبوبیت و تعداد کاربران زیادی که تمایل به خرید و فروش این ارز دیجیتال دارند یکی از عوامل بزرگ این پیشبینی ها می باشد.