قیمت اتریم در سال گذشته برعکس سایر ارز های دیجیتال معروف توجه چشم گیری نداشته بود اما امسال دیگر به آن صورت نمی ماند و به نظر می رسد اتریم در سال 2021 آغاز به کار خواهد کرد. پیش بینی می شود سرمایه گذاران اتریم می توانند در کوتاه مدت 1500 دلار و تا پایان سال 2021 قیمت اتریم را 2500 دلار ببینند. اما در صورتی که عجول نباشند و محتاطانه عمل کنند چون این سرمایه گذاری ممکن است خطراتی را در پی داشته باشد.

 

آیا اتریم موفق به شکست سطح تاریخی خود خواهد شد؟

 

با توجه به نوسان قیمت خرید اتریم و سایر ارزهای رمزپایه، به نظر می رسد سرمایه گذاران در حال حاضر بیش از مصرف کنندگان به آنها علاقه مند هستند. به همین ترتیب، بسیاری به دنبال سرمایه در بازار ارزهای رمزپایه اصلی هستند. اتریوم در حال حاضر سهم نسبتاً زیادی از بازار را در اختیار دارد، اما ارز های دیجیتال جدیدتر محبوبیت بیشتری پیدا می کنند.

اتریم در سال 2021 بهتر از بیت کوین می شود

تاریخچه اتریم همیشه آنچنان درخشان نبوده است. در ژوئن 2016 که برای اتریم بسیار بد یمن بود 55 میلیون دلار اتر به دست هکرهای DAO Hack افتاد. فورک های بیت کوین مانند بیت کوین کش و دوج کوین کاری کردند که اتریم مانند یک ماهی ساده در میان اقیانوس ارز های دیجیتال به نظر برسد. اما اتریم به سرعت بهبود پیدا کرد و برای مدیریت DAO Hack اتریم تصمیم گرفت تا بطور جدی بلاک چین خود را باز گرداند و خسارت را بر طرف کند. این باعث شد, که جایگاه شماره 2 خود را تا سال 2018 به دست آورد.

 

آیا اتریم موفق به شکست سطح تاریخی خود خواهد شد؟

 

اتریم دارای چندین مزیت تکنولوژیکی نسبت به دیگر ارز های دیجیتال مانند بیت کوین و آلت کوین است. شما می توانید اتریم را با بهترین قیمت و کمترین کارمزد از وب سایت تتر ایران تهیه کنید. اتریم صاحب 132.5 میلیارد دلار سرماییه بازار ارزهای دیجیتال می باشد که یعنی یک پنجم بیت کوین است اما او می تواند خود را به بیت کوین برساند. اتریم هم مانند بیت کوین یک ایراد بزرگ دارد. اتریم یک دارایی امن مانند طلا نیست در عوض این دارایی در معرض خطر است یعنی تمایل دارد وقتی شرایط خوب است افزایش یابد و در غیر این صورت سقوط کند و این باعث می شود که اتریم یکی از محبوب ترین ارز های رمز نگاری شده در سال 2021 باشد.