توییتر پلتفرمی است که برای دریافت خلاصه روزانه از آنچه در دنیای ارزهای دیجیتال رخ می دهد، مورد استفاده اغلب کاربران و فعالان و علاقه مندان حوزه ارز های دیجیتال، قرار می گیرد. بدیهی است که توییتر یک پلتفرم قدرتمند برای اشتراک گذاری اطلاعات است و وقتی صحبت از دنیای ارز های دیجیتال در حال رشد به میان می آید، توییتر منبع کلیدی اخبار و اطلاعات برای سرمایه گذاران و علاقه مندان به شمار می رود. توییتر، رسانه اجتماعی قدرتمندی است که می تواند بهترین تاثیر را در رمزارز ها داشته باشد. اینفلوئنسر ها با به اشتراک گذاشتن اخبار و اطلاعات در مورد رمز ارز در توییتر، می توانند به سرعت دنبال کننده خود را افزایش داده و مخاطبان بیشتری نسبت به سایر پلتفرم ها مانند فیس بوک، کسب کنند. به طور کلی، رسانه های اجتماعی نقش مهمی در اقتصاد متمرکز فعلی ما دارند. توانایی اشتراک گذاری و توزیع محتوا و بینش منحصر به فرد دنبال کنندگان، امری است که رسانه های اجتماعی هر روز به رشد آن کمک می کنند. با دنبال کردن اینفلوئنسر ها و سازمان ها در توییتر، می توانید اطمینان حاصل کنید که همیشه از آخرین اطلاعات در مورد آنچه در دنیای ارز های دیجیتال اتفاق می افتد، مطلع خواهید شد. از ایلان ماسک گرفته تا چارلی لی، بسیاری از افرادی که در دنیای رمزارز ها تأثیرگذار هستند، در این پلتفرم از یک حساب کاربری برخوردارند که اخبار، اطلاعات، نظرات شخصی، تحلیل ها و... را به صورت روزانه، به اشتراک می گذارند. دنبال کردن آن ها، به شما در به روز ماندن در این حوزه، کمک می کند. در این مقاله، ۱۵ اینفلوئنسر برتر ارز های دیجیتال توییتر در سال ۲۰۲۲، آورده شده است که شما می توانید با دنبال کردن آن ها در صفحه شخصی شان، از آخرین اخبار مرتبط با رمز ارز ها مطلع شوید.

ویتالیک بوترین (Vitalik Buterin) 

توییتر ویتالیک بوترین

بنیانگذار معروف اتریوم، یکی از اینفلوئنسر های فعال در حوزه ارز های رمزنگاری شده در توییتر است. ویتالیک بوترین، به طور مداوم، در توییتر فعالیت کرده و بیش از 2.1 میلیون دنبال کننده دارد. ویتالیک به پروژه های اتریوم و بلاک چین بسیار علاقه مند است. او در اکانت توییتر خود، نظرات روشنگر، بررسی ها، مقالات و سایر مطالب، در مورد همه مسائل ارز دیجیتال را بیان می کند. او با رویکرد عمل گرایانه اش که اصول را بر سیاست مقدم می دارد، یک مبتکر واقعی شناخته می شود. نفوذ او بر دنیای ارز های دیجیتال، نه تنها با ایجاد اتریوم، بلکه به عنوان یک سرمایه گذار در سایر کوین ها، بسیار زیاد است. او یکی از پنج نفری است که پیش از سی سالگی به مقام میلیاردری رسیده و در جامعه رمزارز ها به خوبی شناخته شده است.  او اغلب در مورد اتریوم و سایر پروژه های رمزنگاری توییت های گوناگونی را به اشتراک می گذارد. اگر شما نیز علاقه مند هستید با خالق اتریوم و اینفلوئنسر محبوب توییتر آشنا شوید، می توانید از طریق آدرس وارد صفحه توییتر وی بشوید.
 صفحه توییتر ویتالیک بوترین

راجر ور (Roger Ver)

توییتر راجر ور

راجر ور که با نام عمومی "Bitcoin Jesus" شناخته می شود، اولین سرمایه گذار در استارت آپ های بیت کوین مانند Bitcoin.com و Blockchain.com بود. او یکی از اولین کارآفرینانی است که ارز دیجیتال را به عنوان نوعی پرداخت پذیرفت و به لطف آن بیش از 400000 بیت کوین جمع آوری کرد. توییتر راجر گنجینه ای از اطلاعات و توصیه ها در مورد بیت کوین و به خصوص بیت کوین کش است، که نشان می دهد او از حامیان سرسخت این دو رمز ارز مشهور است. یکی از شناخته شده ترین و مورد احترام ترین افراد در سرزمین ارز های دیجیتال، راجر ور محسوب می شود. چرا که به تنهایی در سرمایه گذاری های موفقی مانند بیت کوین، بلاک چین، بیت پی و کراکن، شرکت کرده است. این استارت آپ های سرمایه گذاری شده، موجب ایجاد هزاران شغل، تنها در 10 سال شدند.
صفحه توییتر راجر ور 

آنتونی پمپلیانو (Anthony Pompliano)

توییتر آنتونی پمپلیانو

آنتونی پمپلیانو، مؤسس و شریک Morgan creek است که در زمینه هایی همچون فناوری بلاکچین و دارایی های دیجیتال، فعالیت می کند. آنتونی پمپلیانو، یکی از فعال ترین اینفلوئنسر ها در عرصه ارز های دیجیتال و امور مالی در توییتر است، که بیش از یک میلیون دنبال کننده دارد. پمپلیانو در تحلیل های مالی و فناوری تخصص دارد و به طور منظم پادکست ها، مصاحبه ها و دیدگاه های دقیقی را در پلتفرم های مختلف مانند یوتیوب و توییتر به اشتراک می گذارد.
صفحه توییتر آنتونی پمپلیانو

برایان آرمسترانگ (Brian Armstrong)

توییتر آرمسترانگ

برایان آرمسترانگ، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Coinbase، که یکی از معتبرترین صرافی های ارز های دیجیتال در جهان است. کوین بیس به اتخاذ مواضع رادیکال در مورد سیاست ارز های دیجیتال معروف است، و خود برایان نیز مدافع سرسخت آزادی اقتصادی که ارز های دیجیتال را برای مردم عادی فراهم می کند. برایان، فعالیت های زیادی دیگری نیز در حوزه ارز های دیجیتال انجام داده است. فعالیت هایی مانند تبلیغات گسترده برای بیت کوین، آموزش در کنفرانس ها، همایش ها و ورکشاپ های متفاوت، فعالیت و کار در شرکت های مختلف و غیره. اکانت توییتری او، مجموعه ای کامل از اخبار، بینش ها و اظهار نظر های وی در زمینه های مختلف است که با دنبال کردن او می توانید تغییرات نظارتی که در حال حاضر در مورد ارز های دیجیتال در حال وقوع است، را مشاهده کنید. آرمسترانگ معتقد است که ایلان ماسک آزادی بیانی را در توییتر ایجاد می کند که شایسته حمایت است.
صفحه توییتر برایان آمسترانگ

بری سیلبرت (Barry Silbert)

بری سیلبرت

بری، مدیر عامل شرکت Grayscale Investments and Digital Currency Group است که در سال 2013، یک صندوق سرمایه گذاری برای بیت کوین را با 2 میلیون دلار سرمایه راه اندازی کرد. این کار به او اجازه داد به تنهایی زمینه کریپتو اولیه را شکل دهد. امروزه، Grayscale بیش از 2 میلیارد دلار دارایی رمزنگاری شده را مدیریت می کند و همچنان یکی از فعالین برتر در حوزه دارایی های دیجیتال است. علاوه بر این، سیلبرت بنیان گذار گروه ارز های دیجیتال (DCG)، در سال ۲۰۱۵، نیز می باشد. سیلبرت نیز یکی دیگر از فعالان توییتر است که هفتصد هزار دنبال کننده دارد.
صفحه توییتر سیلبرت بری

آندریاس آنتونوپولوس (Andreas Antonopoulos)

توییتر آندریاس آنتونوپولوس

آندریاس، سخنران و مدافع برجسته بیت کوین است که میزبان پادکست پرطرفدار Let’s Talk Bitcoin نیز هست و در سراسر جهان به عنوان بزرگ ترین طرفدار این ارز دیجیتال شناخته می شود. کتاب آندریاس با نام تسلط بر بیت کوین، یکی از بهترین راهنما ها برای شناخت جنبه فنی بیت کوین معرفی می شود. به غیر از پادکست و کانال یوتیوب خود، آندریاس در توییتر نیز بسیار فعال است و بینش ها، اخبار و توییت های او، به کاربران در تصمیم گیری های سرمایه گذاری مناسب کمک می کند. آندریاس آنتونوپولوس، به عنوان یکی از برترین تحلیل گران بازار ارز دیجیتال، بیشتر به خاطر بینش هایش درباره بیت کوین و سایر فناوری های غیرمتمرکز که کمک کننده به دیگران هستند، شناخته شده است. علاوه بر این، آنتونوپولوس یک سخنران بسیار مورد توجه است که اغلب صحبت های برجسته ای در مورد آینده ارز های دیجیتال ارائه می کند.
صفحه توییتر آندریاس آنتونوپولوس 

 مایکل سایلر (Michael Saylor)

توییتر مایکل سایلر

مایکل سایلر، مدیر عامل Microstrategy، با خرید های عمده BTC و انتقال سرمایه خود به یک شرکت مبتنی بر بیت کوین، وارد عرصه ارز های دیجیتال شد. او به دلیل اعتقادش به بیت کوین و به کارگیری رویکردی هوشمند و علمی در مورد دارایی ها، شناخته می شود. در حال حاضر، Microstrategy دارای 91579 بیت کوین است و Saylor نیز به عنوان پیشگام جنبش سرمایه گذاری نهادی در ارز های دیجیتال، به یکی از چهره های پیشرو در این فضا تبدیل شده است. مایکل سایلر معتقد است که مکالمات توییتری او با ایلان ماسک در مورد تسلا، منجر به خرید 1.5 میلیارد دلار بیت کوین توسط تسلا شده است.
صفحه توییتر مایکل سایلر

تیم درپر (Tim Draper) 

توییتر تیم درپر

تیم درپر، بنیانگذار درپر فیشر جوروتسون و دانشگاه درپر است. او ثروت خود را با سرمایه گذاری در شرکت هایی مانند اسکایپ، اسپیس ایکس، توییتر و کوین بیس، به دست آورده است و اکنون یکی از حامیان مهم بیت کوین به شمار می رود. Tim، به طور مرتب پیش بینی های خود در مورد قیمت ها را منتشر می کند، که برای معامله گران، خبر فوق العاده مهم و کاربردی است. او همچنین بینش هایی در مورد کریپتو و فرصت های موجود دیگر به اشتراک می گذارد که ثابت می کند اکانت او در توییتر ارزش دنبال کردن را دارد. 
صفحه توییتر تیم درپر 

 چارلی لی (Charlie Lee)

توییتر چارلی لی

چارلی لی، مدیر سابق مهندسی در کوین بیس و همچنین خالق لایت کوین و یکی از معتبرترین رهبران فکری ارز های دیجیتال است. او مرتبا اخبار لایت کوین و جدیدترین اخبار مربوط به کریپتو را، در صفحه توییتر رسمی خود به اشتراک می گذارد. چارلی لی یک نیروی محرکه در دنیای ارز های دیجیتال محسوب می شود. او به عنوان مدیر مهندسی در کوین بیس و خالق لایت کوین، از طریق فعالیتش در توییتر، که بیش از ۱ میلیون دنبال کننده دارد، به ارتقای آگاهی و آموزش دیگران درباره ارز های دیجیتال می پردازد.
صفحه توییتر چارلی لی

 ایلان ماسک (Elon Musk)

توییتر ایلان ماسک

ایلان ماسک با نزدیک به 55 میلیون دنبال کننده در توییتر، یکی از محبوب ترین شخصیت ها در توییتر است. ماسک تاثیر زیادی در این پلتفرم دارد. برای مثال، با یک توییت، قیمت بیت کوین را تا 57 درصد کاهش داد. ایلان ماسک یکی از برترین اینفلوئنسرهای ارز های دیجیتال است. توییت های پربار او برای حرکت دادن بازار ها و ارائه سرمایه گذاری های عالی و مناسب بعدی، می باشد. او طرفداران زیادی از سرمایه گذاران مبتدی و متوسط دارد و به دلیل تجربه ای که در تجارت و فناوری دارد، یک اینفلوئنسر عالی برای دنبال کردن است. اخیرا ماسک با پیشنهاد خرید توییتر خبرساز شد. هیئت مدیره این پلتفرم، به اتفاق آرا پیشنهاد ایلان ماسک برای خرید این سایت شبکه اجتماعی را به مبلغ 44 میلیارد دلار پذیرفت.
 صفحه توییتر ایلان ماسک

 آدام بک (Adam Back)

توییتر آدام بک

ورود و نفوذ آدام بک در دنیای کریپتو، به روز های اولیه فعالیت ارز های دیجیتال در دهه 1990، بر می گردد. بک، مخترع Hashcash در سال ۱۹۹۷، است. Hashcash، یک نوع سیستم اثبات کار است که جهت محدود کردن ایمیل های اسپم و حملات سرویس و یا DoS استفاده می شود. در حال حاضر، او مدیر عامل Blockstream است، یک شرکت ارزهای دیجیتال که بسیاری از افرادی که تیم توسعه اصلی بیت کوین را تشکیل می دهند، در آن مشغول به فعالیت هستند. 
صفحه توییتر آدام بک

 کامیلا روسو (Camila Russo)

کامبلا روسو

کامیلا روسو گزارشگر سابق بلومبرگ و تولید کننده محتوا است که به طور گسترده در مورد امور مالی در سراسر قاره ها و طبقات دارایی، مطلب نوشته است. در جولای 2020، اولین کتاب او، منتشر شد. این کتاب، داستان اتریوم را از زمان پیدایش آن تا به امروز بیان می کند. توییتر کامیلا منبع کاملی از اطلاعات در مورد آخرین فناوری ها در فضای رمزنگاری است. او همچنین بنیانگذار و مدیر عامل The Defiant، یک پلتفرم اطلاعاتی که منحصرا بر امور مالی غیرمتمرکز تمرکز دارد، است. در The Defiant، او تیمی از تولید کنندگان محتوا را رهبری می کند که بینش های اساسی را در مورد دنیای به سرعت در حال تحول ارز های دیجیتال و امور مالی غیرمتمرکز، ارائه می کنند.
صفحه توییتر کامیلا روسو

چانگ پنگ ژائو (Changpeng Zhao)

توییتر چانگ پنگ ژائو

چانگ پنگ ژائو، که بیشتر با نام CZ شناخته می شود، بنیانگذار و مدیر عامل بایننس، بزرگترین صرافی ارز های دیجیتال جهان از نظر حجم معاملات است. بایننس پس از راه اندازی، به سرعت در کشور های مختلف در سراسر جهان واقعی و متاورس گسترش یافت. چانگ در توییتر فعالیت زیادی داشته و به دلیل شوخ طبعی خود در شبکه های اجتماعی شناخته شده است و توییت هایش به وضوح نشان می دهد که در مورد ارز های دیجیتال اطلاعات کافی دارد. این مدیر مشهور نیز در مورد بسیاری از رمز ارز های گوناگون و قانونگذاری های مربوط به عرصه کریپتوکارنسی، در توییتر خود صحبت می کند.
صفحه توییتر چانگ پنگ ژائو

 سام بنکمن فراید (Sam Bankman-Fried)

توییتر بنک من

یکی از ثروتمند ترین افراد جهان سم بنکمن-فراید است که از طریق صرافی FTX و شرکت تجاری Alameda Research، بیشتر سرمایه خود را به دست آورده است. Bankman-Fried در سال 2017، وارد تجارت کریپتو شد و در سال 2019، صرافی کریپتو خود را به نام FTX راه اندازی کرد. صرافی FTX یکی از صرافی های پیشرو برای خرید و فروش مشتقات رمزنگاری است. سام پیش از این، یک معامله گر در ETF بین المللی جین استریت کپیتال بود. سام که فارغ التحصیل رشته فیزیک از دانشگاه MIT است، به خاطر هوش و ذکاوت بالای خود در  زمینه کسب درآمد در بازار های ارز دیجیتال، مشهور است.
صفحه سام بنکمن فرید 

جاستین سان (Justin Sun)

توییتر جاستین سان

جاستین سان، کارآفرین و توسعه دهنده شبکه Tron، که یک اکوسیستم غیرمتمرکز سازمان مستقل بلاک چین (DAO) است، می باشد. سان همچنین، یکی از بحث برانگیز ترین و تاثیرگذارترین چهره های امروزی در حوزه ارز های دیجیتال به شمار می آید. او تاکنون، سرمایه گذاری زیادی در این صنعت انجام داده است و صرافی پولونیکس را به قیمت 400 میلیون دلار و پروتکل اشتراک گذاری فایل BitTorrent را به قیمت حدود 140 میلیون دلار، خریداری کرده است. شلوغ کاری های تبلیغاتی و رفتار صریح او در رسانه های اجتماعی اغلب واکنش های متفاوتی را بر می انگیزد، اما گفته می شود تأثیر او بر این صنعت، با گذشت زمان افزایش یافته است.
صفحه توییتر جاستین سان