اگر این صفحه را می خوانید احتمالاً به تازگی تصمیم به شروع فعالیت در بازار ارز های دیجیتال دارید. اما همانطور که می دانید در موضوع ارز های دیجیتال امنیت رمزنگاری از اهمیت زیادی برخوردار بوده است که این امنیت را کیف پول ها ایجاد می کنند. کیف پول های کاغذی معمولا برای تجارت استفاده می شوند اما بیشتر برای نگه داشتن یک ارز دیجیتال خاص در دراز مدت نیز کاربرد دارد.

 

 

کیف پول کاغذی

کیف پول کاغذی، دارای کلید خصوصی است که به صورت کد QR روی کاغذ ظاهر می شود و می توانید برای معاملات خود آن را اسکن کنید. بدون شک بهترین و امن ترین راه برای نگه داری ارز های رمز نگاری شده استفاده از کیف پول های کاغذی می باشد. این کیف پول ها آفلاین و سرد هستند. کیف پول های سرد سخت افزاری و آفلاین هستند و نمی توان کلید خصوصی آن ها را به صورت آنلاین داشت. شما می توانید از آن برای ذخیره، ارسال و دریافت ارز های رمزپایه مختلف استفاده کنید. کیف پول کاغذی ارز های رمزنگاری شده پول شما را دقیقا شبیه به کیف پول واقعی "ذخیره" نمی کند. اما در عوض، کلید های خصوصی و عمومی شما را ذخیره می کند و به نوبه خود به شما در خرید اتریوم، بیت کوین و دیگر ارز های دیجیتال و نیز فروش آن ها کمک می کنند.

معرفی بهترین کیف پول های سخت افزاری

 

کلیدهای عمومی و خصوصی چیست؟

قبل از اینکه بفهمیم کلید های عمومی و خصوصی چیست؟، یک مثال را بررسی کنید، یک دستگاه را تصور کنید که برای وارد کردن پول در آن فقط یک در ورودی دارد، آیا کسی می توانید پول را از آن در بیاورید؟ نمی توانید زیرا کلید ندارد، آن ها فقط می توانند پول را در دستگاه قرار دهند و تنها شخصی که می تواند پول را بیرون بکشد مالک دستگاه است که کلید دارد.

در این مثال، دستگاه آدرسی عمومی است که هر کسی برای ارسال پول به شما از آن استفاده می کند. شما مالک آن دستگاه هستید و کلیدی که شما به همراه دارید کلیدخصوصی شما است و فقط با استفاده از این کلید خصوصی می توانید به پول خود دسترسی پیدا کرده و آن را به فروش و یا تبدیل بنمایید.

کلید عمومی آدرسی است که هر کسی می تواند برای ارسال پول به شما استفاده کند، در حالی که کلید خصوصی همان چیزی است که شما برای ارسال پول به شخص دیگری به آن نیاز دارید. اما به یاد داشته باشد که فقط شما باید بدانید که کلید خصوصیتان چیست، در غیر این صورت هرکسی می تواند از کیف پول شما برای ارسال ارز دیجیتال شما به آدرس های دیگر استفاده کند.

شما به هیچ عنوان نباید کلید خصوصی خود را گم کنید، زیرا اگر کلید خصوصی خود را گم کنید، نمی توانید از رمزارز های داخل کیف پولتان استفاده کنید. برای ذخیره کلید های خصوصی خود باید حداقل از دو روش مختلف استفاده کنید. این تکنیک های مختلف و استفاده درست از کیف پول در آموزش کار با کیف پول بایننس به طور کامل توضیح داده شده است. همچنین اگر کلید خصوصی شما به دست کس دیگری بیفتد به راحتی از سکه های شما استفاده میکند پس در محافظت از آن نیز کوشا باشید.

 

کیف پول کاغذی چیست

 

آموزش ساخت کیف پول کاغذی

توجه داشته باشید که حتما قبل از ساخت کیف پول خود به سایت معتبر و قابل اعتمادی مراجعه کنید زیرا اگر معتبر و مورد اعتماد نباشد خطر دسترسی سایت به کیف پول شما و کلید خصوصی شما وجود دارد و اما از کیف پول های آنلاین مورد اطمینان و استفاده در ایران میتوان به کیف پول های بایننس و تراست والت اشاره کرد که سایت معتبر تتر ایران آموزش کار با کیف پول تراست والت را برای شما توضیح داده است.

شما می توانید با ساختن کیف پول شخصی خود از ارز های دیجیتال با ارزشتان محافظت کرده و در دراز مدت آن ها را پس انداز کنید. همچنین می توانید خرید و فروش تتر، بیت کوین، اتریم و ارز های دیجیتال دیگر را در کیف پول های خود به راحتی انجام دهید.

 

کیف پول کاغذی چیست

 

آیا شما به کیف پول کاغذی نیاز دارید؟

پاسخ به این سوال به شرایط شما بستگی دارد. اگر می خواهید به طور مستمر از سکه های خود استفاده کنید و تجارت سکه ای زیادی خواهید داشت، شاید این کار را نباید بکنید، اما اگر در مدت طولانی نیاز به سکه های خود نداشته باشید و قصد ندارید به ذخایر خود دست بزنید یک کیف پول کاغذی ایمن ترین گزینه شما خواهد بود.