چیلیز Chiliz یا CHZ یک رمز ارز پیشتاز برای توکنیزاسیون دنیای ورزش tokenization است یعنی جایگزین کردن اطلاعات از شیوه‌ های سنتی با توکن می باشد همچنین آن را می‌ توان به عنوان اولین ارز مقیاس پذیر scalable مشارکت طرفداران و پلتفرم پاداش در دنیا در نظر گرفت. با استفاده از پلتفرم چیلیز طرفداران می‌ توانند برای خرید و مبادله‌ ی توکن‌ های طرفدارانی که برند هستند، علاوه بر رای دادن در نظرسنجی های باشگاه محور branded Fan Tokens استفاده کنند.

Chiliz.net اولین صرافی رمز ارزها برای دنیای ورزش می باشد که این امکان را برای طرافداران رمز ارزها و تریدرهای معامله کنندگان رمز ارزها مهیا می سازد تا به خرید و فروش و تبادل توکن های طرفداران بپردازند و که آن را می توانید در وبسایت تتر ایران مشاهده نمایید. چیلیز به عنوان برجسته‌ ترین ارائه‌ دهنده از نظر تکنولوژی بلاک چین در جهان برای ورزش و سرگرمی است. همچنین پلتفرم تعامل طرفداران ورزشی Socios.com را توسعه داده است که بر روی زیرساخت بلاک چین چیلیز ساخته شده و از CHZ به عنوان ارز انحصاری برای پلتفرم خود استفاده می‌ کند. چیلیز یک گزینه ارزی برای محصولات و خدماتی است که به وسیله بلاک چین حمایت می‌ شوند و به سمت مصرف‌ کنندگان اصلی در جریان می باشد. چیلیز ابزارهای مبتنی بر بلاک چین را به نهاد های ورزشی و سرگرمی ارائه می‌ دهد تا به آن‌ ها در استفاده از مخاطبان و کسب درآمد کمک کند.

 

چیلیز چیست؟

 

افزایش بودجه به چه نحوی صورت گرفت؟

افزایش بودجه و سرمایه ی Chiliz توسط عرضه ی خصوصی توکن در سال 2018 صورت گرفت و این بدان معناست که عرضه ی عمومی صورت نگرفته است و نخواهد گرفت. لازم بذکر است که مقدار این افزایش سرمایه بیش از 66 میلیون دلار می باشد. از دیگر نکات مهم میزان عرضه کلی چیلیز کوین است که برابر با 8.8 میلیارد یا به صورت دقیق تر برابر با 8,888,888,888می باشد. قیمت دقیق آن در سایت تتر می باشد و همانطور که در جلو تر به آن اشاره شد معامله گران می توانند از صرافی رسمی چیلیز یعنی Chiliz.net اقدام به خرید و فروش چیلیز و توکن های طرفدارانی که متعلق به شناخته شده ترین برندها در دنیای ورزش است استفاده نمایند. علاوه بر Chiliz.net شما می توانید از طریق صرافی های بایننس Binance، بیتمکس و تعدادی دیگر از صرافی های شناخته شده اقدام به خرید و فروش CHZ نمایید. صرافی بزرگ بایننس یکی از سرمایه گذاران چیلیز می باشد و لازم بذکر است که صرافی های اشاره شده در بالا، صرافی هایی هستند که توکن چیلیز را مبادله می کنند و امکان تبادل این توکن در این صرافی ها به معنای امکان تبادل توکن های طرفداران نمی باشد. تمام سفارشات خرید به طور خودکار وارد فرایند اعتبارسنجی می شوند و پس از تایید شدن به کیف پول شما منتقل می شود. از کیف پول های مناسب برای سرمایه گذاری می توان به بایننس و اتمیک اشاره کرد که از اکثر ارز دیجیتال پشتیبانی می کند. بسته به حجم سفارشات ممکن است که فرایند اعتبارسنجی کمی زمانبر باشد.

آموزش گام به گام کیف پول اتمیکآموزش گام به گام کیف پول بایننس

چیلیز چیست؟

 

پلتفرم Socios pass چیست؟

تمام کاربران در پلتفرم Socios.com دارای یک شناسه منحصر به فرد هستند که همان Socios Pass آن ها می باشد که به حسابشان متصل است. استفاده از ویژگی ها و خدمات Socios Pass نیازمند احراز هویت است. این کار به وسیله ی اپلیکیشن Socios.com صورت می گیرد. هنگامی که شما به ورودی یک ورزشگاه نزدیک می شوید، کد QR یک بار مصرفی را که اپلیکیشن تولید کرده است، نشان می دهید. این کد QR هویت و سلامتی شما را نشان می دهد.

کاربران فرایند احراز هویت را ابتدا انجام می دهند. سپس یک گواهی سلامت را باید آپلود کنند. گواهی می تواند توسط نهادهای سلامت فرد در دولت و یا توسط بخش خصوصی دارای صلاحیت نظیر بیمارستان های خصوصی صادر شود.

پس از آن کاربر باید کد QR خود را نشان دهد. این کد هر شصت ثانیه عوض می شود.

Socios Pass یک اپلیکیشن رایگان برای باشگاه ها فراهم کرده است تا کد را اسکن کنند. برای اینکار به هیچ سخت افزار به خصوصی نیاز نیست و یک گوشی اندرویدی قادر است که برنامه را به اجرا در بیاورد. حراست در درب ورودی باشگاه می تواند QR را اسکن نموده تا مطمئن شود که آن طرفدار در سلامتی به سر می برد. ساز و کار سوسیوس پس Socios Pass باعث حفظ سلامت عموم می شود.

 

چیلیز چیست؟

 

همچنین به نرم افزاری نیاز دارد که کاربران بتوانند از خدمات آن در حوزه سلامت کمک بگیرند و به زیر ساخت های گران قیمت نیازی نیست. همچنین علاوه بر نرم افزار به یک بلاک چین نیز نیاز است ولی سوسیوس که قانون در رابطه با حفاظت از اطلاعات و داده های شخصی کاربران فضای مجازی بوده و حداکثر محرمانگی اطلاعات باید رعایت شود. این قانون برای تمام شرکت هایی که در اتحادیه ی اروپا وجود دارند و همچنین شرکت هایی که در خارج از آن مستقر شده اند ولی با این اتحادیه مراودات دارند، وجود دارد این بلاک چین را ساخته است و نه در طی فرایند ساخت و نه پس از آن کاربران متحمل هیچگونه هزینه ای نخواهند شد.

مزایا چیلیز

-عملیاتی بودن با 58% هزینه کل که بیشتر بودجه برای مشارکت های ایمن و تحقق com توسعه سیستم عامل و زیر یاخت های دیجیتالی پلتفرم کمک گرفته می شود.

-کاربر پسند بودن 20% از بودجه به منظور خرید و رشد تعامل در com کاربران جدید برای پلتفرم و بازار P2P برنامه های رای گیری تجارب کاربر استفاده می شود.---داشتن شرکت های بزرگ دارای شخصیت حقوقی با ساختار عملیات 10com% که بودجه برای اطمینان از اینکه پلتفرم کاملا مستقلی را حفظ کرده و آزادی رشد در شرایط خود را دارد استفاده می شود

 

-داشتن امنیت و تاییدیه اجرایی کامل، وجوه و حسابرسی به موقع را برای چیلیز و برای امنیت و قانونی بودن عملکرد این سیستم عامل com پلتفرم در اتحادیه اروپا و سایر بازارهای جهانی مرتبط تضمین کرده است.

 

چیلیز چیست؟

 

نماد اختصاری چیلیز

چیلیز که با نماد اختصاری یک ارز دیجیتال با ارزش کل بازاربا ارزش 61.751.200.00 (حدود 61.75 میلیون دلار)،در رتبه141 بازار قرار داشته و سهم 0.01 درصدی از کل بازار را در اختیار دارد. هر واحد از چیلیز در این لحظه با قیمت22.550 تومان معادل484 تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن حدود 3میلیون دلار است. که می توانید از دقیق ترین قیمت چیلیز یا کاهش و افزایش آن را در سایت تتر ایران مشاهده کنید قیمت آن در 24 ساعت اخیر 3.06 درصد افزایش یافته است.