وی چین یک شرکت خدمات بلاک چین با ماموریت ایجاد اکوسیستمی برای کسب و کار trust _ free و توزیع شده می باشد تا روند اطلاعات شفاف، همکاری کارآمد و موثر و انتقال کوین ها با سرعت بالا را فراهم آورد. این پروژه دو ساله به حساب می آید که در بازار ارز های دیجیتال حضور دارد و در حال حاضر یک محصول کارامد را هم به مشتریان خود عرضه کرده است، امری که هنوز در فضای ارزهای دیجیتال وارد نشده است همچنین وی چین کارایی های بسیار زیادی دارد. با استفاده از این فناوری امکان رهگیری هر کالایی در زنجیره بلاک چین وجود دارد. همچنین می توانید به کمک آن از صحت و کیفیت کالا اطمینان حاصل کرده و کیفیت محصولات غذایی را نیز حفظ کنید. وی چین ابتدا به عنوان یک شرکت زنجیره تأمین بلاک چین شروع به کار کرد اما از همان زمان به یک پلتفرم نرم افزار غیرمتمرکز DApp کامل تبدیل شد. وی چین برای رهگیری کالا از زمان تولید تا مصرف، ترکیبی از تکنولوژی بلاک چین و تراشه هوشمند ساخته ی خود را به کار می گیرد. این تراشه هوشمند می تواند در فناوری های مختلف اینترنت اشیا IoT مثل تراشه های NFC، ردیاب های RFID، یا کدهای QR اجرا شود. وی چین علاوه بر جلوگیری از تقلب، سیستم های لجستیک را هم به کمک ردیابی ساده شده محصولات بهبود می بخشد.

 

وی چین چیست؟

 

مدیریت کالا پیچیده می باشد و اغلب شامل چندین سیستم جداگانه می شود که در کسب و کارهای مختلف متفاوت است. به همین دلیل، ردیابی محصولات در زنجیره تأمین می تواند دردسر زیادی به همراه داشته باشد. این موضوع زمانی بیشتر صحت دارد که داده ها باید به صورت دستی وارد شوند و یا زمانی که داده ها بین فرآیندها تغییر می کنند. وی چین مثل سایر شرکت های بلاک چین، این نیاز به اعتماد را از بین می برد. شما می توانید برای کسب اطمینان از کیفیت کالایی که دریافت می کنید، در هر مرحله از این فرآیند، تراشه هوشمند روی کالا را اسکن کنید. از آنجایی که فناوری بلاک چین یک سیستم ثبت اطلاعات غیر قابل تغییر است، می توانید مطمئن باشید که اطلاعات دقیقی را دریافت می کنید.

ویژگی وی چین

وی چین علاوه بر جلوگیری از تقلب، سیستم های لجستیک را هم از طریق ردیابی ساده شده محصولات بهبود می بخشد. مدیریت کالا پیچیده می باشد و اغلب شامل چندین سیستم جداگانه می شود که در کسب و کارهای مختلف متفاوت است. به همین دلیل، ردیابی محصولات در زنجیره تأمین می تواند دردسر زیادی به همراه داشته باشد. این موضوع زمانی بیشتر صحت دارد که داده ها باید به صورت دستی وارد شوند و یا زمانی که داده ها بین فرآیندها تغییر می کنند. به کمک وی چین شما فقط تراشه هوشمند این کالا را اسکن می کنید تا همه اطلاعات مربوط به آن را به دست بیاورید. با اسکن داده ها، امکان دستیابی به اطلاعات همواره در دسترس می باشد و گزارشی دقیق از هر کالا برای کسب و کارها فراهم می شود.

 

وی چین چیست؟

 

وی چین با دستگاه های اینترنت اشیاء IoT ترکیب می شود و به کنترل کیفیت نیز کمک می کند. این امر بیشتر در صنعت کشاورزی و صنعت غذایی که یک تغییر دمایی چند درجه ای محسوب می شود که می تواند کل یک مجموعه محصول را خراب کند مفید است.

شروع وی چین

وی چین به عنوان یک شرکت وابسته به شرکت BitSe یکی از بزرگترین شرکت های بلاک چین کشور چین شروع به کار کرد. تیم مربوط به کشور سنگاپور دارای بیش از ۱۵۰ عضو قدرتمند است و در میان مدیران برتر خود افراد با استعداد زیادی دارد. در ماه ژوئن سال ۲۰۱۸، تیم وی چین به مرحلهٔ بسیار مهمی در راه اندازی شبکه اصلی این پلتفرم رسید. با به کار انداختن شبکه اصلی، این شبکه از بلاک چین اتریوم خارج و به بلاک چین خودش منتقل شد. در نتیجه این تیم شروع به معاوضه VEN به جای VET کرد. اقدامات بعدی این شبکه گسترش اکوسیستمی با نرم افزارهای غیرمتمرکز بیشتر و مشارکت های استراتژیک تجاری می باشد. اتریوم چیست؟ اتریوم یک پلتفرم آزاد مبتنی بر فناوری بلاک چین می باشد که توسعه دهندگان را قادر می سازد تا برنامه های غیر متمرکز خود را روی آن پیاده سازی کنند. اگر در حال حاضر بیت کوین و اتریوم را ندارید، شما می توانید VET را با ارز ایران از صرافی تتر ایران بخرید و از آنجا بیت کوین و یا اتریوم خود را به کیف پول بایننس و اکسودوس انتقال دهید و یا ترید کنید. 

آموزش کار با کیف پول اکسودوسآموزش کار با کیف پول بایننس

وی چین چیست؟

 

بلاک چین وی چین تور بر پایه بلاکچین اتریوم، که بیش از همه به عنوان پلتفرمی برای اپلیکیشن های غیرمتمرکز شناخته می شود پایه گذاری شده است. وی چین برخی از بلاک های فنی خود را از اتریوم وام گرفته، که از آن جمله می توان به این موارد اشاره کرد:

_ مدل حسابداری

_ توازن بلاکچین

روش های کدگذاری مجدد آرال پی RLP

_ ماشین مجازی اتریوم EVM

ایجاد یک بلاک جدید در وی چین 10 ثانیه طول می کشد. این بلاک چین می تواند تا 10.000 تراکنش در ثانیه را با مکانیسم توافق جمعی پی او ای PoA پردازش کند. این پلتفرم در ابتدا با ظرفیت 50 تراکنش در ثانیه افتتاح شد، که مطابق نیاز این شبکه در آن مرحله بود.

 

وی چین چیست؟

 

ارزش وی چین

در اواخر ماه ژولای سال 2018 وی چین در فهرست صرافی های ارز دیجیتال ظاهر شد و در رده قیمت 026‚0-02‚0 دلار معامله گردید. اما وی چین به سرعت از این رده قیمتی خارج شده و نوسان قیمت را تجربه کرد. از اوایل تا اواسط ماه اوت، قیمت ویچین تا 006‚0 دلار افت کرد. این افت بلافاصله با یک اصلاح همراه شد و قیمت در تاریخ 4 سپتامبر به رقم 0198‚0 دلار رسید.