نئو یک ارزدیجیتال موفق و برتر دنیای ارزهای رمز نگاری شده است، که هدف اولیه خود را بر روی موفقیت در بازار آسیای شرقی به ویژه در کشور چین متمرکز می کند. با وجود قوانین سختگیرانه دولت چین در مقابل ارز های دیجیتال و بلاکچین به لطف ویژگی های مثبت خود از نظر امنیتی و قانون گذاری به یکی از پلتفرم های مورد تایید برای این دولت تبدیل شده است.

این ارز دیجیتال جامعه  پرتلاشی دارد و از توسعه دهندگان و مشارکت کنندگان که یک اکوسیستم بسیار زیبا و پویا را تشکیل داده اند متشکل شده است. این ارز دیجیتال را میتوان به عنوان یک پروژه بلاک چین متکی به جامعه کاربری معرفی کرد. هدف  پروژه نئو این است که پلتفرمی مناسب و راحت برای توسعه دهندگان برنامه های غیر متمرکز ایجاد کند. نئو در زبان یونانی به معنی جدید و جوان‌ است که از این نام متوجه می شویم این پلتفرم یک نسخه جدید و تازه از اتریوم می باشد  که تلاش می کند ، با بزرگترین پلتفرم قراردادهای هوشمند و برنامه های غیر متمرکز مالی رقابت کند.

نئو چیست؟

فعالیت نئو در چین

نئو نخستین پروژه بلاکچین در کشور چین  است، که می تواند تاییدیه خود را از طرف قانون گذاری این کشور دریافت کند. کشور چین با وجود اینکه فعالیت تمام صرافی های ارزهای دیجیتال را در کشور خود ممنوع کرده است ، ولی استقبال بسیار خوبی از این پروژه کرده است. این ارز دیجیتال یکی از بهترین شرکت هایی است که از چندین پروژه ارزهای رمز نگاری شده انگشت شماری به شمار می آید، که این شرکت فعلا در چین فعالیت می کند. نئو به ارز دیجیتالی تبدیل شده که به کمک بلاک چین خود از قراردادهای هوشمندی که به راحتی قابل برنامه ریزی هستند به خواطر تسهیل معاملات بی نیاز به اعتماد سازی استفاده می کند. 

شرکت نئو برای اینکه بتواند دولت های گوناگون را از جمله چین راضی نگه دارد و سناریویی مناسب و مساعد را برای آن ها برنامه ریزی  کند، از یک شبکه آن چین کمک می گیردشبکه نئو می تواند برای تمامی کاربرد های دولتی و خصوصی مفید باشد، با این که ارز دیجیتالی هم از آن چین و آف  چین استفاده می کند ، اما ترکیب شدن این دو باهم این امکان را به وجود می آورد که این شبکه با قدرت به کار خود ادامه دهد .

ارز دیجیتالی بر پایه دو توکن ایجاد شده است:

  • نئو
  • نئوگس

تمامی  توکن های نئو در نخستین روز شروع به کار این پلتفرم استخراج شده اند. (شما می توانید اطلاعات بیشتری را در اتریوم چیست؟ بدست آورید.)

نئو چیست؟

نئوگس به منظور سوخت بلاک چین نئو طراحی شده و به عنوان یک نوع وسیله امنیتی در این شبکه عمل می‌کند،  اگر با اتریوم آشنایی  داشته باشید، می‌دانید که این پلتفرم هم از سیستمی به نام گس اتریوم کمک می گیرد ، واکنش  نئوگس هم به همین صورت است و در اکوسیستم نئو نقش مهمی را اجرا می‌کند. علاوه‌ بر این که نئوگس یک عنصر مهم در اکوسیستم این شبکه است، کاربران هم به عنوان پاداش، توکن‌های نئوگس را دریافت می‌کنند. نئو برپایه طراحی اتریوم ایجاد شده تا اقتصاد آینده را تامین کند، یکی از مهم ترین عناصر کلیدی در اقتصاد مدرن اعتماد است. همچنین میتوان گفت این قیمت نئو بسیار مناسب میباشد و شما میتوانید با کمترین کارمزد آن را در سایت تتر ایران تهیه فرمایید.

بلاک چین نئو

تخصص نئو پیدا کردن راه حل  برای مشکلات موجود در بازارهای مالی و ارزهای دیجیتال است . یکی از اهداف بسیار مهم نئو این است که یک جایگزین انعطاف پذیر برای اتریوم باشد، این ارز دیجیتال  از روشی استفاده می کند که با ارزیابی پیشنهادات در یک راهی که چند تغییر در آن به وجود می آید ، می تواند نسبت به هر بازار خود را تطبیق دهد. بلاکچین نئو به طور خودکفا توانایی این را دارد که انواع دارایی های دیجیتال را با خود تطبیق دهد. برای مثال شما در بلاک چین نئو می توانید یک پشتیبانی کامل از دارایی های بلاک چین ، هویت های دیجیتال و قرار دادهای هوشمند را داشته باشید ،به همین دلیل هر گونه اپلیکیشن که متمرکز نیست دارایی های واقعی توکن سازی شده و عرض اولیه سکه را توسط شبکه نئو پشتیبانی می کند. آن چین یک شرکت تحقیق و توسعه است که در سال 2014در کشور چین تاسیس شد ، هدف از ساخت بلاکچین خصوصی این است تا روی کاربری های دولتی و شرکت های بزرگ تمرکز کند. 

نئو چیست؟

کار کرد نئو

تعداد کل تمامی توکن ها حدود 100میلیون ارز دیجیتالی بوده که به منظور ایجاد بلوک، مدیریت شبکه و هر گونه موارد مورد نیاز در خصوص اجماع شبکه مورد نظر مورد استفاده قرار گرفته است. یکی از بارز ترین ویژگی های ارزهای دیجیتال ، از بین بردن واسطه ها و مرزهای بین المللی است، تا  کاربرانی که می خواهند یک کار را در شبکه بلاکچین پیش ببرند،  ابتدا ارز یا دارایی خود را به صورت دیجیتالی یا به نئو تبدیل می کنند. سپس با به وجود آوردن یک قرارداد هوشمند در بلاکچین غیرمتمرکزمعامله یا هدف خود را مطابق با دستوراتی که در قرارداد مشخص شده است به اجرا درمی آورند. یعنی تمامی این روند تعامل و معامله بدون حضور یافتن یک فرد یا شخص سوم مانند بانک ها یا موسسات انجام می شود و دیگر نیازی نیست ،  برای پیش بردن هدف های خود به ویژه در امور بین المللی به شخص دیگری متکی باشید. یکی از مهم ترین مسئله ای که منجر شده نئو به چنین جایگاه بسیار با اهمیتی  دست پیدا کند ، ثبت اطلاعات و هویت دیجیتال اشخاص به چندین راه حل مختلف است.

نئو این ویژگی را به اشخاص و ارگان ها شرکت ها ارائه می دهد تا به صورت های مختلف اطلاعاتی از هویت خود را در این شبکه به وجود بیاورد، که از جمله آنها می توان به اثر انگشت، شناسایی چهره، شناسایی صدا و پیام کوتاه اشاره کرد.