اتریوم که با نشان اختصاری ETH نشان داده می شود پلتفرم نرم افزاری غیر متمرکزی است که این امکان را فراهم می کند تا برنامه های توضیع شده مانند Smart Contract بدون هیچ گونه خرابی، تقلب و دخالت شخص ثالث به اجرا درآیند. این پلتفرم دارای ارز دیجیتالی اختصاصی خود با نام اتر می باشد که اخیرا با افزایش قیمت چشمگیری رو به رو بوده است و با بالاترین نرخ تاریخ خود خرید و فروش می شود.

 


ویژگی های مهم یک کیف پول کاربردی 

با افزایش قابل توجه قیمت اتریوم ارزشمندی آن نیز بالا رفته و انتخاب یک کیف پول نرم افزاری مناسب برای جمع آوری این ارزرمز ها از اهمیت بالایی برخوردار است. ویژگی های نشان دهنده یک کیف پول مناسب به ترتیب زیر می باشد.


کلید های خصوصی: کیف پول هایی که توسط آن کلید های خصوصی اتان را کنترل می کنید.
کاربردی و ساده: کیف پول هایی که طرز استفاده آنها پیچیده و گیج کننده نباشد و به راحتی برای کاربر قابل فهم باشد.
بکاپ و امنیت: بکاپ و بازیابی اطلاعات از مهم ترین ویژگی های یک کیف پول با امنیت بالا می باشد.
سازگاری: کیف پول های سازگار با سیستم عامل های مختلف کیف پول های بهتری هستند.

 

 

بهترین کیف پول های مناسب اتریوم در سال 2021

کیف پول های مناسب اتریوم در شکل های مختلف به کاربران ارائه داده می شوند. هر کدام از کیف پول ها باید بر سیستم عامل سازگار با خود نصب شوند زیرا با کاربرد و سازگاری مختلفی به وجود آمده اند که دراین مقاله کیف پول های سازگار با سیستم های متفاوت را به شما نشان می دهیم.

 

 

کیف پول های اتریوم مناسب اندروید

از آن جا که هر کیف پول با سیستم مخصوصی سازگار است انتخاب کیف پول برای دستگاه مورد استفاده اتان نیز مهم است زیرا در غیر این صورت نصب کیف پول در دستگاه شما امکان پذیر نمی باشد.

کیف پول تراست والت

 تراست والت یک کیف پول مخصوص اتریوم و ERC-20 است که اخیرا توسط صرافی معروف بایننس مورد حمایت و خریداری شده است. این کیف پول برای دستگاه های Android نیز موجود می باشد، در گذشته فقط از بیت کوین پشتیبانی می کرد اما اخیراً پشتیبانی از اتر را نیز اضافه کرده است. استفاده از آن بسیار ساده است و می توانید در ارز چند دقیقه شروع به دریافت اتر کنید اما از آنجا که این کیف پول سیار است باید فقط برای مقدار روزانه اتر استفاده شود.

آموزش کار با کیف پول تراست والت

 

کیف پول مناسب ICOS

کسانی که از سیستم های ایسوس استفاده می کنند باید کیف پول سازگار با این سیستم را نصب کنند.

کیف پول DRD

اگر شما یک کاربر آیفون یا آیپد هستید و می خواهید خرید و فروش روزانه سکه های خود را کنترل کنید می توانید از کیف پول BRD استفاده کنید. بی آر دی یکی از بهترین کیف پول های مورد استفاده اتریوم می باشد که اخیرا پشتیبانی از اتر و توکن های ERC20 را شروع کرده است. نصب بی آر دی بسیار ساده است و شما پس از نصب آن می توانید در پایین صفحه سمت چپ خرید و فروش ارز های خود را انجام دهید. نکته جالب در مورد BRD این است که برای استفاده از کیف پول ثبت نام یا احزاز هویت نیاز نمی باشد.

 

 

کیف پول سازگار با موبایل و دسکتاپ

برخی از افراد علاقه مند هستند کیف پول خود را هم بر روی موبایل کنترل کنند و هم روی دسکتاب کامپیوترشان نصب کنند، کیف پول زیر این امکان را برای شما عزیزان فراهم ساخته.

کیف پول اتمیک

کیف پول اتمیک از بیش از 300 ارز رمزپایه پشتیبانی می کند و رابط کاربری خود را برای همه توکن های ERC20 فراهم می سازد. کیف پول کلیدهای خصوصی شما را روی دستگاه شما رمزگذاری می کند و به شما امکان دسترسی و کنترل کامل وجوه شما را می دهد. این کیف پول هم با دستگاه موبایل و هم دستکتاپ سازگاری دارد، کیف پول اتمیک تقریباً برای هر سیستم عامل دسک تاپ در دسترس است و در دستگاه های Android و iOS نیز پشتیبانی می شود.

آموزش گام به گام کیف پول اتمیک

 

 

کیف پول مخصوص اندروید و ICOS

این کیف پول مناسب افرادی که دارای دو دستگاه اندروید و ایسوس هستند مناسب است و از هر دو نسخه پشتیبانی می کند.

کیف پول Exodus

اکسودوس اولین کیف پول رومیزی چند کاره ارز رمزنگاری شده در جهان است، استفاده از آن رایگان است و رابط کاربری جذابی دارد. به محض باز کردن کیف پول Exodus یک نمودار پایه از کل نمونه کارها و سکه ها برای شما به نمایش گذاشته می شود. این کیف پول از اتریوم نیز پشتیبانی می کند و دارای ShapeShift برای مبادلات ارز دیجیتال می باشد.
 

آموزش کار با کیف پول اکسودوس

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و به وجود آمدن کیف پول های جدید و کاربردی تر کیف پول های قدیمی از بین می روند اما در حال حاضر موارد بالا از بهترین کیف پول ها ی اتریوم به شمار می روند.