دنت یک ارز دیجیتال رمز پایه یا شکلی از دارایی دیجیتالی که در عمل یک توکن غیر قابل استخراج است می باشد. همچنین می توان گفت دنت یک زنجیره بلوکی که هدف آن ایجاد یک بازار جهانی است محسوب می شود که در آن همه امکان خرید و فروش واحد داده های تلفن همراه را پیدا می کنند و قصد دارد از طریق همکاری با اپراتورهای تلفن همراه شبکه های موبایل بین شرکت های گوناگون را به هم وصل کند و پرداخت هزینه رومینگ کاربران را به حداقل برساند. ارزش این ارز دیجیتال حدود ۱۸.۶۶ میلیون دلار، در رتبه ۴۱۷ بازار قرار گرفته و سهم ۰.۰۰۲ درصدی از کل بازار را در اختیار خود قرار داده است، پروژه دنت توسط دنت ویرلس لیمیتد ساخته شده است و ترو کاتاجینن این شرکت را در سال 2014 به وجود آورد. تروکاتاجینن مدیر عامل شرکت و مغز متفکر کلیه فناوری های دنت است.

دنت چیست؟

هدف دنت

 تیم دنت تلاش می کند تا یک فرصت جدید برای تلفن های همراه ایجاد کند. زنجیره بلوک این ارز دیجیتال از رمز دنت در شبکه خود استفاده می کند. هدف این کوین تبدیل شدن به ارز اصلی در سراسر جهان برای داده های تلفن همراه در میان کاربران وتلکس که از قدیمی ترین وسایل الکترونیکی ارتباط نوشتاری از راه دور است که در دهه ۱۹۳۰ میلادی ساخته وعرضه شده است. قیمت دنت بسیار مناسب تر از ارز های دیجیتال دیگر می باشد و برای معامله آن کافی است به سایت تتر ایران مراجعه کرده و تنها در چند دقیقه آن را خرید و فروش کنید.

دنت چیست؟

دنت چگونه کار می کند

 دنت متشکل از پیشرفته ترین فن آوری های مختلف است که در کنار هم قرار می گیرند تا به کاربران امکان تبادل داده های تلفن همراه را بدهند. اجزای اصلی آن شامل دنت اکسچنج، قراردادهای هوشمند اتریوم ، تلفن همراه و یک برنامه وب و اپراتورهای مجازی هستند. به طور کلی دنت نمی تواند بدون پایگاه مصرف کننده زیاد کار کند. هرچه تعداد کاربران دنت بیشتر باشد ، پلت فرم آن برای ارائه دهندگان خدمات سودآورترو بیشتر است. در کل می توان گفت خرید دنت که یک ارز دیجیتال با فناوری پیشرفته است برای کاربران سدمند است.

دنت چیست؟

نگهداری دنت

یکی از مشغولیت های اصلی دارندگان دنت نحوه نگهداری آن است، جهت نگهداری دنت از نرم افزار های آفلاین که اصطلاحا کیف پول سرد نامیده می شوند و نرم افزار های آنلاین که کیف پول گرم نامیده می شوند می توانید استفاده کنید. از, کیف پول های گرم و آنلاین ایمن می توان کیف پول های اتمیک و تراست والت را نام برد که هر کدام به نوبه خود بهترین و بزرگ ترین کیف پول ارز دیجیتال می باشند.

آموزش گام به گام کیف پول اتمیکآموزش کار با کیف پول تراست والت