بیت شیرز یک پلتفرم مالی عمومی و مبتنی بر بلاک چین است، که این پلتفرم امکان مبادله دارایی ها بصورت غیر متمرکز را فراهم می کند. این ارز دیجیتال برای ارزهای رمزنگاری شده طراحی شده و نیاز به اعتماد یک قدرت مرکزی جهت کنترل سرمایه ها ندارد. بیت شیرز یک ارز دیجیتال و یک پلتفرم فینتچ است، که با سرعت و امنیت زیاد، ده ها هزار تراکنش را در ثانیه و به صورت ناشناس و غیرمتمرکز انجام می دهد. بیت شیرز تقریبا شبیه به بیت کوین عمل می کند اما تفاوت هایی در این دو وجود دارد. مثلا بلاک چین بیت کوین تراکنش ها را ذخیره می کند و بلاک چین بیت شیرز قرارداد های هوشمند را ذخیره می کند.این پلتفرم توسط دانیل لاریمر یک برنامه نویس و کار آفرین آمریکایی طراحی شده است و در ژوئیه 2014 راه اندازی شد.

 

بیت شیرز چیست؟

 

بیت شیرز چگونه کار می کند؟

بیت شیرز یک شرکت نرم افزاری قدرتمند به نام داک یا شرکت های مستقل غیر متمرکز دارد. که این شرکت ها بدون کارمند هستند و توسط برنامه های کامپیوتری اجرا می شوند. که این کار برای اجرای یک طرح تجاری است که رمز گذاری شده است. بیت شیرز اجازه می دهد که اشخاص ثالث از سیستم خود برای راه اندازی این داک ها به صورت رایگان استفاده کنند. توکن های این ارز رمزنگاری شده را می توان از طریق نرم افزار های آن نسبت به سخت افزارهای مختلف استخراج کرد و همچنین خرید بیت شیرز را از طریق صرافی های معتبر انجام داد.

هدف بیت شیرز

هدف بیت شیرز این است تا کاربران بتوانند از خدمات مالی بدون نیاز به حساب بانکی یا خدمات مشابه ای بهره ببرند. این پلتفرم توسط انجمن بیت شیرز، که یک کنسرسیوم باز از افراد و سازمان هایی که متعهد به ارائه دسترسی جهانی به قدرت قراردادهای هوشمند هستند اجرا و پشتیبانی می شود.

 

بیت شیرز چیست؟

 

با همکاری این کمپانی که پلتفرم بیت شیرز را طراحی کرده ویژگی های جدید متعددی در صنعت قرارداد های هوشمند را به وجود آورده است، بیت شیرز یک پلتفرم تجاری غیر متمرکز است که برای کارایی بالای قراردادهای هوشمند طراحی شده. این پلتفرم دارای مپا یا دارایی ثابت بازار همچون بیت وسد که یک دارایی وابسته به بازار دلار امریکا است و در زمینه دارایی های بلاک چین بیت شیرز به عنوان یک بیت کوین هوشمند شناخته می شود می باشد که با حداقل 2 برابر ارزش بیت شیرز پشتیبانی می شود. به غیر از صنعت مالی، این پلتفرم نوآوری بلاک چین و بیشتر صنایعی که متکی به اینترنت، برای ارائه خدمات هستند را گسترش می دهد. بیت شیرز شرکت های مستقل غیر متمرکز به نام داک دارد که توسط برنامه های کامپیوتری اجرا می شوند. توکن های بیت شیرز را می توان از طریق نرم افزارهای این ارز دیجیتال استخراج کرد. بیت شرز به کاربران خود این امکان را می دهد تا در یک سیستم تجارت کنند، در حالی که مبادلات غیر متمرکز سنتی ارزهای رمزنگاری شده برای ذخیره، مدیریت و کنترل تمام منابع مالی به سرورهای شخصی خود متکی هستند. بیت شیرز یک بلاک چین مناسب برای سرمایه گزاری می باشد. شما می توانید برای خرید این ارز دیجیتال پر کاربرد به سایت تتر ایران مراجعه فرمایید. این سایت ارز های رمز نگاری شده را با بهترین قیمت و کمترین کارمزد معامله می کند.

بیت شیرز چیست؟

کاربران بیت شیرز می توانند توکن های سفارشی خود را که به منظور ترویج کسب و کار یا تسهیل سرمایه گذاری هایی که جمعی هستند ایجاد کنند. این توکن ها می توانند توسط سایر کاربران به عنوان یک ارز رمزنگاری شده جدید معامله شوند. بیت شیرز یک پایگاه داده چند کاربردی است که با توزیع مجوزهای بروز یک ارز دیجیتال جدید با یک نرم افزار منبع باز که می شود به راحتی تغییر داد را به وجود می آورد. با استفاده از جدید ترین تحقیقات صنعتی، مجموعه ای از خدمات مالی شامل مبادله بانکی در بلاک چین را ارائه می دهد.

بلاک چین یک برنامه ارجاع داخلی دارد که باعث ایجاد انگیزه برای کاربران می شود که افراد جدید را به این پلتفرم متصل می‌ کند، زیرا افزایش میزان امنیت کاربران کل شبکه را تقویت می ‌کند و ارزشش را در بازار افزایش می ‌دهد.