بلوزل یک ارز دیجیتال رمز پایه است، که در عمل یک توکن غیر قابل استخراج می باشد. توکن های غیر قابل استخراج در ابتدا توسط خالق آن توکن استخراج شده اند و سپس به بقیه عرضه می شوند، یعنی تعداد معینی از آن تولید شده که در حال حاضر وجود دارد و قابل دسترس است. از عناصر اساسی بلوزل داشتن یک جامعه قدرتمند و بلاک چین قوی می باشد که درهمان اوایل نشان داد، می تواند یک پایگاه پشتیبانی قوی و توانمند را به وجود بیاورد.

بلوزل چیست؟

 

هدف بلوزل

 به کاربران امکان ایجاد پایگاهای اینترنتی که یک بانک اطلاعاتی و کامپیوتری است که شبانه روز به اینترنت وصل است تا اطلاعات آن سایت برای شما قابل ملاحظه باشد را به وجود می آورد و امکاناتی برای برنامه های بلاک چین فراهم می آورد، بلوزل در حال ساخت یک سرویس پایگاه داده های مبتنی بر بلاک چین برای برنامه های داپس است که برای ارزیابی مهارتهای عملی طراحی شده و قصد دارد بر دسترسی سریع و مقیاس پذیری داپس در پایگاه های اطلاعاتی تمرکز کند.

در حالی که سایر پروژه ها و بلاک چین ها بر روی ذخیره سازی و مدیریت داده ها تمرکز ندارند و کاربران می توانند با استفاده از توکن اصلی فضای ذخیره سازی و محاسبات اضافی رو در اختیار توسعه دهندگان داپس قرار دهند . کسانی که ذخیره و محاسبات توکن را فراهم می کنند به عنوان تولید کننده معرفی می شوند در حالی که توسعه دهندگان داپس به عنوان مصرف کننده عمل می کنند. داده ها و پروژه های بارگذاری شده توسط مصرف کنندگان در میان خوشه ها که در چندین منطقه جغرافیایی هستند ذخیره میشوند، و این امنیت توکن هارو بیشتر کرده و عملکرد آن را نیز افزایش می دهند.

بوزل چیست؟

 

وظایف تولید کنندگان بلوزل

تولید کنندگان این ارز دیجیتال باید متناسب با خدماتی که می دهند ضمانت امنیت توکن های بانکور یا BNT شبکه هایی که به کاربران امکان می دهند بدون هیچ واسطه ای ارزها را با دیگران مبادله کنند را تضمین می کند، اگر تولید کنندگان وظایفی که تبلیغ کرده اند را انجام ندهند، مصرف کننده برای خدماتی که پرداخت کرده است بازپرداخت دریافت می کند و این ویژگی مناسب و دارای تعادل می باشد، که این ارز دیجیتال را از باقی ارز ها متفاوت کرده است. شما می توانید بلوزل که یک ارز دیجیتال مورد اعتماد است را از سایت تتر ایران با کمترین کارمزد و بهترین قیمت خریداری کنید.

بلوزل چیست؟

 

ویژگی های پروژه بلوزل

پل ارتباطی بین بلوزل و اتریم چیست؟ به صورت کلی می توان گفت شبکه بلوزل دارای دو نشانه است، یک رمز خارجی و داخلی، که پل ارتباطی بلوزل با اتریوم ارزی است که در سال ۲۰۱۵ راه اندازی شد و این ارز یک پلتفرم نرم افزاری غیرمتمرکز است که امکان ساخت و اجرای قراردادهای هوشمند و اپلیکیشن های توزیع شده را بدون تقلب، کنترل یا مداخله ی شخص ثالث فراهم می کند را می سازد. اتریوم نشانه داخلی شبکه بلوزل است که زیربنای اکوسیستم می باشد و مصرف کنندگان آن را پرداخت می کنند و تولید کنندگان آن را کسب می کنند.