بانکور یک توکن بر بستر بلاک چین اتریوم است، همچنین یك شبكه نقدینگی غیر متمرکز محسوب می شود كه هدف آن امکان پذیر کردن مبادله و معامله ارزهای رمزنگاری شده بدون نیاز به صرافی است. بانكور به کمک یک محصول روشنفکرانه توانسته یک روش ارزان برای تبدیل یک ارز رمزپایه به ارزهای دیگر را بدون نیاز به هیچ خریدار و فروشنده ای که درگیر معاملات هستند را فراهم کند.

تاریخچه بانکور

بانكور در سال 2017 توسط ایال هرتزوگ شروع به کار کرد. که حمایت و پشتیبانی خود را از سرمایه گذاری میلیاردر تیم دراپر بدست آورد. بیان کردن این نکته مهم است که آنها در حال ایجاد یک شبکه نقدینگی غیرمتمرکز بودند، نه صرافی غیر متمرکز. این نوع تجارت یک تجارت کاملاً جدید در بین انواع تجارت های ارز رمزنگاری بود و در واقع کلیه تجارت ها به طور کلی از طریق قراردادهای هوشمند قدرت می گیرند.

بانکور چیست؟

قرارداد هوشمند یک پروتکل کامپیوتری برای ایجاد یا بهبود قرارداد است. که امکان ایجاد تراکنش های معتبر بدون واسط را فراهم می کند. پروتکل بانکور با رفع نیاز به فروش یا خرید مبلغ معادل از طریق منابع شخص ثالث در بازار ارزهای رمزنگاری شده، باعث تقویت و شفاف سازی در بین ارزهای رمزپایه مختلف شده است.

بانكور باعث می شود که ارزها کمتر دستکاری شوند و بهترین ارز معادل را با استفاده از توكن هوشمند که نشانهٔ امنیتی و سخت افزاری کوچک است که برای ورود کاربر به یک سرویس رایانه ای سامانه به کار می رود را ارائه می دهند، می توان گفت در آن توسط مجموعه ای از فرمول ها و الگوریتم های تاثیر نگرفته، محاسبه می شود. برای خرید و فروش بانکور که یک ارز دیجیتال با کارایی بسیار زیاد می باشد به سایت تتر ایران مراجعه فرمایید.

بانکور چیست؟

امکانات بانکور

بانكور در كليه قراردادهاي هوشمند توکن نسبت ذخیره نقدی ثابت را حفظ مي كند و آن را از فرسودگي نجات می دهد. بانكور فقط یک کوین نيست، بلكه ویژگی های مورد استفاده بیشتری را دارد. که این ارز دیجیتال چشم انداز روشنی در افزایش قابلیت دسترسی و نقدینگی بازار ارزهای رمزنگاری شده دارد. چنین بسترهای نرم افزاری با پویایی بالا به تسریع در انتقال و پذیرش ارزهای رمزنگاری شده توسط افراد کمک خواهد کرد.

اگر ارزش سرمایه گذاری ارز رمزپایه بانکور را با قیمت دیگر ارزهای رمزپایه مانند قیمت بیت کوین مقایسه کنید، می توان بیان کرد که سرمایه گذاری روی بانکور یک سرمایه گذاری با ثبات تر است، زیرا برای محافظت از ارزش خود دارای ذخایری است. که این ویژگی ممکن است منجر به کندتر شدن دریافت سود از سرمایه شود، اما به طور کلی افزایش مداوم در قیمت آن با گذشت زمان بسیار وابسته به نوسانات بازار ارزهای رمزنگاری شده است.

بانکور چیست؟

اگر ویژگی هایی از قبیل نقدینگی مداوم که حجم پول نقد در خارج از سیستم بانکی است و قابلیت تورم زائی دارد بدین معنی که چنانچه حجم پول نقد بالا باشد قدرت خرید بالا رفته و باعث گران شدن کالا یا خدمات بیشتر از ارزش موجود شان می شود، نوسانات پایین، لغزش قیمت قابل پیش بینی و تبدیل بدون دردسر بانکور شما را به این ارز جذاب جذب می کنند، می توانید با اطمینان به آن اعتماد کنید.

نگه داری بانکور

یکی از نگرانی های اصلی دارندگان بانکور نحوه نگهداری آن است، جهت نگهداری بانکور از نرم افزار های آفلاین که اصطلاحا کیف پول سرد نامیده می شوند و نرم افزار های آنلاین که کیف پول گرم نامیده می شوند می توانید استفاده کنید. تفاوت کیف پول سرد و کیف پول گرم در امنیت و مدت نگه داری آنها می باشد. بانکور یک پروتکل بر مبنای بلاک چین اتریم است که به کاربران امکان می دهد به جای تبادل ارزهای رمزنگاری شده، ارزهای دیجیتالی مختلف را مستقیم و فوری به کوین بیس که یک اوراق بهادار دیجیتال است که مقر آن در سانفرانسیسکو، کالیفرنیا قرار دارد تبدیل کنند.

بانکور چیست؟

همچنین بانکور یک توکن غیر قابل استخراج می باشد و ارز رمزنگاری شده و پروژه ای برای امکان تجارت یا مبادله فوری بین ارزهای رمزپایه مورد نیاز است. در حالی که مبادلات ارزهای دیجیتالی شده امروزی معاملات و انتقال یک نوع کوین مجازی به نوع دیگر را تسهیل و راحت میکند اما یک نگرانی اصلی نیز دارد که آن هم نقدینگی محدود است.

بانکور یک شبکه جدید را ارائه می دهد که بر اساس پروژه جدیدی از ارز های دیجیتالی به نام اسمارت توکن و قرارداد های هوشمند ساخته شده است، که می توان نشانه های هوشمند بانکو را کوین هایی دانست که با ارزش پولی سایر کوین های مجازی سازگار هستند.