ایردراپ یکی از روش های بازاریابی در دنیای کریپتو است که به واسطه این روش تعدادی رمز ارز رایگان به شرکت کنندگان دارای کیف پولی خاص تعلق می گیرد. طبق این روش سازندگان رمز ارز های جدید که نیاز به آشنایی بیشتری توسط سرمایه گذاران دارند، تبلیغات گسترده ای به عمل می آورند که بر اساس این ترفند ارز رمز نگاری شده مورد نظر توسط جوامع بیشتری شناخته می شود. شرایط برگزاری ایردراپ ها متفاوت بوده و هر کدام از قوانین ویژه خود برخوردار می باشند، اما در تمام ایردراپ ها تعدادی رمز ارز به شخص شرکت کننده به صورت رایگان تعلق می گیرد. اگر تمایل به دریافت ارز دیجیتال رایگان دارید، می توانید در ایردراپ های جدیدی که برگزار می شوند شرکت کرده و به راحتی صاحب ارز های جدید شوید. یکی از جدید ترین ایردراپ ها که مهلت شرکت در آن محدود بوده، ایردراپ رایگان AXO و UNIO است که تیم مجرب تتر ایران نحوه دریافت و شرکت در این ایردراپ ها را به طور کامل برای شما عزیزان شرح داده اند.

 

 

روش دریافت ایردراپ UNIO

سازندگان ارز UNIO با هدف توسعه این توکن، به اهدای جوایز و رمز ارز رایگان برای شرکت کنندگان در بازه زمانی مشخصی پرداخته اند. شرایط استفاده از این ایردراپ به شکل زیر می باشد:

• مهلت دریافت ایردراپ UNIO تنها هشت روز می باشد
• کف برداشت حداقال 1 واحد است
• سقف برداشت حداکثر 8 واحد است
• قیمت احتمالی ۲۰ الی ۲۵ دلار
• داشتن کیف پول تراست والت الزامی است
• برای دریافت جایزه بیشتر کافی است لینک دعوت را با دوستان خود به انتشار بگذارید

هر چه تعداد افرادی که با لینک دعوت شما به این ایردراپ افزوده می شوند بیشتر باشد میزان جایزه دریافتی شما نیز افزایش میابد.

مراحل دریافت ایردراپ UNIO

1.ابتدا وارد کیف پول تراست والت شده و به قسمت تنظیمات یا Setting که در سمت چپ و قسمت پایینی والت قرار دارد بروید.
2.در بالای صفحه، گزینه wallets یا همان کیف پول ظاهر می شود، وارد قسمت wallets شده و سپس گزینه + که در بالای صفحه قرار دارد را لمس کنید.
3.در این قسمت دو گزینه CRETE A NEW WALLET و I already have a wallet را مشاهده می کنید که باید گزینه اول یعنی همان "ایجاد کیف پول جدید" را انتخاب کرده و یک والت جدید بسازید.
4.سپس بر روی ارز اتریوم کلیک کرده و گزینه reseve را انتخاب کنید، آدرس دریافت اتریوم را کپی کرده و وارد این لینک بشوید.
5.در این مرحله بر روی گزینه airdrop بزنید و آدرس کپی شده را paste کنید.
مرحله نهایی: در این مرحله با لمس گزینه submit تایید نهایی را انجام داده و وارد ایردراپ توکن UNIO می شوید.

نکته مهم: تا زمانی که مقدار جایزه دریافتی شما به میزان قابل برداشت (حدقال 1 و حداکثر 8) نرسیده باشد، جوایز در پلتفرم محفوظ بوده و به حساب شما ارسال نمی شوند. پس از دستیابی به میزان قابل برداشت، برای انتقال جوایز به کیف پول خود باید بر روی گزینه withdraw کلیک کرده تا انتقال رمز ارز ها به والت شما تکمیل شود.

آموزش کار با کیف پول تراست والت

 

روش دریافت ایردراپ AXO

شرایطی که برای ورود به ایردراپ AXO نیاز است:

• مهلت شرکت در ایردراپ AXO تنها 3 روز می باشد
• شرکت کنندگان به ازای هر 15 دقیقه 1 دلار جایزه دریافت می کنند
•حداقل دریافت جایزه 500 دلار می باشد
• داشتن کیف پول تراست والت و ساخت کیف پول جدید در آن الزامی است

مراحل دریافت ایردراپ AXO

1. ابتدا وارد کیف پول تراست والت شوید.
2. سپس برای دریافت توکن AXO به صورت رایگان، کافی است آدرس زیر را کپی کرده و وارد تراست والت جدید خود بشوید:

0x52dcf5bedc061604d8c592b0079a0ff2cea22eb7

3. سپس به بخش اضافه کردن ارز ها وارد شده و آدرس کپی شده را در قسمت سرچ paste کنید تا ارز axolotl برایتان ظاهر شود.
4. پس از انتخاب ارز axolotl، آدرس دریافت آن را کپی کرده و به این لینک مراجعه کنید.
5. پس از ورود به لینک بالا، گزینه login را انتخاب کنید، در این قسمت باید آدرس کپی شده در مرحله قبل را در کادر مشخص paste کنید.
مرحله نهایی: تنها با کلیک بر روی گزین claim now مراحل ایردراپ AXO تکمیل شده و شما می توانید با هر کلیک 1 دلار جایزه دریافت کنید.

نکته: شما فقط 15 دقیقه یکبار می توانید بر روی claim now کلیک کرده و جایزه دریافت کنید. همچنین برای انتقال جوایز به کیف پول خود، ضروری است مقدار جوایز به حداقل میزان قابل برداشت ( 500 دلار) برسد. سپس می توانید با کلیک بر روی گزینه withdraw now جوایز را به کیف پول خود منتقل کنید.