انکر یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاک چین مخصوص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش بپبر BEP بستر بلاک چین بایننس که نام یک صرافی مشهور که از امنیت بسیار بالایی برخوردار است قرار دارد، این ارز دیجیتال یک سیستم عامل محاسباتی توزیع شده که هدف آن استفاده از منابع محاسباتی بلا استفاده در مراکز داده و دستگاه هایی که کم تر به کار برده می شوند هست.

ارز دیجیتال انکر

انکر یک موقعیت مدیریتی برای منابع محاسبات ابری، به وجود آمدن یک اکوسیستم از درخواست کنندگان آن، ارائه دهنده منابع، توسعه دهندگان برنامه ها، مصرف کنندگان و موارد دیگر را فراهم می کند.

انکر چیست؟

این رمز ارز در حال ایجاد بازارچه ای برای خدمات ابری مبتنی بر کانتینرکه مکانی محافظت شده است و یک اپلیکیشن می باشد که بدون اینکه تاثیری بر روی دیگر بخش های سیستم بگذارد می تواند به کمک از منابع مشترک به راحتی اجرا شود، این ارز دیجیتال امکان این را برای توسعه دهندگان و مشتریان شرکت فراهم می کند تا بتوانند 100نوع گره بلاک چین را به کار بگیرند و قصد دارد یک راه حل عملی را به اجرا در آورد به طوری که اپراتورهای گره می توانند از منابع ابری بیکار، با استفاده از مراکز داده با مشخصات بالا برای اجرای انواع سرویس ها استفاده کنند از جمله گره های بلاک چین در حال اجرا.

برخی از عناصر اصلی آن عبارتند از:

  • استقرار گره با یک کلیک.
  • زیرساخت های غیر متمرکز.
  • مدیریت خودکار با استفاده از فناوری ابری بومی و کوبرنتس.

انکر یک الگوریتم استیبل کوین است، که این نوعی ارز مجازی برای اولین بار با رسیدن قیمت آن به 13 هزار دلار در سال2018به مشهوریت و شکوفایی زیادی رسید، که ارزش آن با روند رشد پایدار و قابل پیش بینی اقتصاد جهانی در ارتبط است. این ویژگی های منحصر به فرد انکر باعث برجسته و معروف شدن این کوین پایداردر میان جمعیت می شود. شما برای خرید انکر باید به صرافی های مربوط مراجعه و آن را خریداری کنید. همچنین می توانید این ارز دیجیتال پر طرف دار را با بهترین قیمت و کم ترین کارمزد در سایت تتر ایران تهیه فرمایید.

انکر چیست؟

نحوه نگهداری انکر

یکی از مسائل مهم و اصلی دارندگان انکر نحوه نگهداری آن است، برای نگهداری انکراز نرم افزارهای آفلاین که معمولا کیف پول سرد و نرم افزار های آنلاین که کیف پول گرم نامیده میشوند استفاده می کنند. تفاوت کیف پول سرد و کیف پول گرم تقریبا در امنیت آنها است. سیستم انکر شامل دونشانه :

  • توکن های‌ لنگر:به عنوان اصلی ترین رمزارزهای پرداخت عمل می کند.
  • نشانه های داک:توکن های سود مندی که ارز را تضمین می کنند تا اطمینان حاصل شود که انکر بدون توجه به نوسانات خارجی به MMUمتصل است.

عرضه انعطاف پذیری انکر توسط مراحل انقباض و انبساط تنظیم می شود، اینها مکانیسم های تثبیت کننده ای هستند که از طریق آنها سیستم آنچور به صورت برنامه نویسی آنکت و داکت در می آید.