آیون یک شبکه چند لایه بلاک چین می باشد که برای همکاری کردن در بین بلاک چین ها طراحی شده است. در اصل یک توکن غیر قابل استخراج می باشد، توکن ها غیر قابل استخراج در ابتدا توسط خالق آن توکن استخراج شده اند و سپس به عموم عرضه می شوند. شبکه آیون بر روی بلوک نسل سوم به نام آیون متمرکز شده که این ارز دیجیتال برای اتصال دیگر بلاکچین ها و مدیریت برنامه های کاربردی قوی خود طراحی شده است.از نشانه های آیون به وجود آوردن بلاک چین های جدید، به دست آوردن درآمد از پل های بین زنجیره ای برای تامین امنیت شبکه استفاده می شود، همچنین آیون یک ارز دیجیتال رمزپایه یا رمزنگاری شده است.

 

آیون چیست؟

 

آیون توسط شرکت نوکو در بهار سال 2016 تاسیس شده است. که توسط مدیرعامل شرکت، به نام متیو اسپوک که عضو هیئت مدیره اتحادیه سازمانی اتریوم است هدایت می شود.هدف شبکه آیون این است که یک سیستم چند بلوکی را برای بهبود مقیاس پذیری، حفظ حریم خصوصی و قابلیت همکاری بلاکچین فراهم کند. برای اطلاعات بیشتر به اتریم چیست؟ مراجعه فرمایید.

پاداش آیون به کاربران

آیون یک ارز رمزپایه غیر متمرکز است که به کاربران خود از طریق یک سیستم اجماع اثبات سهام که روشی برای حفظ امنیت شبکه‌های بلاک چین و جایگزینی برای اثبات کار است پاداش می دهد. شعاراقتصاد پلتفرم این است که ارز رمزنگاری شده آیون تجارت سرگرم کننده دارد و سعی می کند یک مولفه اجتماعی به ارز دیجیتال اضافه کند و آن را سرگرم کننده معرفی کنند و امکان ایجاد شبکه را فراهم کند.به علاوه یک ارز دیجیتال است که بر روی سیستم اجماع اثبات آیون رمز نگاری شده سهام کار می کند واین اطمینان را حاصل می کند که سرمایه گذاران غیر فعال نمیتوانند از آن استفاده کنند. همچنین یک شبکه اصلی ساخته است که می تواند برای انجام دادن عملکردهای پیشرفته و اطمینان از معاملات نرم برای دارندگان بزرگتر مورد استفاده قرار می گیرد.

 

آیون چیست؟

 

رمز ارز آیون به چه کسانی داده می شود؟

شاید بهترین قسمت این باشد که رمزهای آیون به عنوان پاداش به گیمرهایی که در سیستم عامل اقتصادی بازی می کنند داده می شود و آنها در خرید و فروش کوین ها با سایر ارزهای رمزپایه یا ارزهای فیات که درواقع یک پول قانونی است وارزش خود را از دولت صادرکننده‌اش می‌گیرد نیز آزاد می کنند. آیون به جای سایر ارزهای رمزپایه معروف که روی خرید و فروش کالا متمرکز شده اند و سرمایه گذاری محوری مانند بیت کوین هستند، بر بخش بازی تمرکز کرده است. این هدف بازیکنان فعال را برای مشارکت تشویق می کند و سازندگان بازی فرصتی برای انگیزه های پولی به آزادی و همچنین بازی های برترایجاد کرده است. آیا می دانید بیت کوین چیست؟ بیت کوین اولین ارز دیجیتال رمز نگاری شده است که در صدر جدول ارز های دیجیتال قرار دارد و همچنین پر طرفدار ترین نیز محسوب می شود. برای ارز رمزنگاری آیون که قبل از رونق رمزنگاری در سال 2017 به وجود آمده است مزایایی را به وجود آورده است، که اصلی ترین آن این است که بر خلاف هر ارز دیگر به سرگرم کننده بودن خود افتخار می کند. بازی های موجود در پلتفرم آیون هم برای اندروید و هم برای iOS قابل دسترسی است که در بین گیمرها در حال افزایش است و مزیت دیگر ارز رمزنگاری شده آیون این است که اگر روی آن سرمایه گذاری کنید، خریدهای درون برنامه ای بازی های موجود در پلتفرم آیون بسیار ارزان تر است. در صورت استفاده از رمزهای آیون، توسعه دهندگان آن تا 50٪ تخفیف در خرید ها ارائه می دهند.

آیون چیست؟

عضو های آیون

عضو های اصلی آیون یک تیم هشت نفره است که مدیرعامل آن ریچارد نلسون است که طبق مشخصات لینک شده خود، تجربه مدیریت و همچنین تجربه فنی داشته. آیون همچنین یک شبکه مسترنود که در تعریف ساده می توان آن را یک کامپیوتر دانست که یکپارچگی شبکه کوین را تضمین می‌کند، نود یا یک گره در شبکه یک کامپیوتر متصل به شبکه است. را پیاده سازی کرده است که می تواند برای انجام عملکردهای پیشرفته و اطمینان از معاملات نرم و بسیار سریعتر برای دارندگان بزرگتر مورد استفاده قرار گیرد. صرافی های بسیار کمی وجود دارند که از طریق آنها می توان رمزهای آیون را خریداری کرد که تنها در حال حاضر کاربردی هستند. این صرافی ها به عنوان جایگاه هایی هستند که می توانید نشانه های آیون را در آنها خریداری یا بفروشید، اما می توان گفت بهترین صرافی ارز رمزنگاری شده برای ایرانیان تتر ایران است که با ارائه بهترین قیمت آیون و سایر ارزهای دیجیتال، به طور فعال به شما کمک می کند تا تصمیم درستی برای خرید و فروش ارزهای رمزنگاری شده بگیرید.