ثبت نام و احراز هویت

1- برای استفاده از سایت ثبت نام الزامی است، در صفحه اصلی روی گزینه ورود / ثبت نام بزنید.

 

2- پس از صفحه باز شده فرم ثبت نام را تکمیل و سپس روی گزینه عضویت در تتر ایران کلیک کنید.

 

3- پس از تکمیل فرم ثبت نام با پیغام زیر مواجه می‌شوید، اگر به صورت خودکار به حساب کاربریتان منتقل نشدید، از طریق فرم ورود به حساب کاربری فیلد های مربوطه را تکمیل و روی گزینه ورود به حساب کاربری کلیک کنید.

 

4- روی گزینه حساب کاربری من کلیک کنید.

 

5- برای استفاده از سایت باید احراز هویت شوید، این پروسه یک بار انجام می‌شود. از صفحه باز شده روی گزینه «احراز هویت – ثبت شماره» کارت کلیک نمایید.

 

6- احراز هویت سه مرحله دارد که در مرحله اول باید شماره کارت بانکی، شماره تماس و نام و نام خانوادگی صاحب حساب را وارد و سپس روی گزینه مرحله بعد کلیک نمایید.

 

7- در مرحله دوم با زدن روی گزینه Browse، تصویر کارت شناسایی خودتان را انتخاب و روی گزینه مرحله بعد بزنید.

نکته: مدارک شناسایی قابل قبول عبارتند از: کارت ملی، شناسنامه، گذرنامه، گواهینامه و پایان خدمت.

 

8- در مرحله سوم هم یک سلفی با مدرک شناسایی که مرحله قبلی ارائه نمودید، ثبت بفرمایید. پس از ثبت مدارک ظرف چند دقیقه کارشناسان ما مدارک شما را بررسی و تایید می‌نمایند. البته برای احراز هویت با شماره موبایل ثبت شده تماس برقرار می‌شود که باید پاسخگو باشید.

 

9- بعد از تایید احراز هویت می‌توانید به راحتی از طریق حساب کاربریتان و انتخاب گزینه خرید یا فروش، عملیات مورد نظرتان را انجام دهید.

 

 

خرید و شارژ کیف پول

الف) خرید آنلاین

1- برای خرید از سایت گزینه «خرید از ما» را انتخاب نمایید که با صفحه زیر مواجه می‌شوید و پس از وارد کردن مقادیر مربوطه روی گزینه خرید بزنید.

A- مقدار رمز ارز را وارد نمایید.

B- نوع رمز ارز را انتخاب نمایید.

C- روش پرداخت را انتخاب کنید.

D- کیف پول مقصد را وارد نمایید.

نکته: اگر خرید شما بیشتر از 50 میلیون است، به خاطر محدودیت‌ های بانکی باید حتما از روش پرداخت با کیف پول استفاده نمایید (که در مراحل بعدی به آن می‌پردازیم) یا در هر سفارش 50 میلیون خرید را ثبت نمایید.

 

2- در صورت انتخاب گزینه پرداخت آنلاین به درگاه بانکی متصل می‌شوید که باید اطلاعات کارت بانکی خودتان را وارد نمایید و روی گزینه پرداخت بزنید.

 

3- بعد از پرداخت موفق به سایت ما برمی‌گردید و با صفحه زیر روبرو می‌شوید. حداکثر تا 10 دقیقه سفارش شما انجام می‌شود.

 

 ب) شارژ کیف پول

اگر سفارش خرید شما بیش از 50 میلیون باشد، به خاطر محدودیت بانک مرکزی بهتر است از این روش استفاده نمایید.

1- از حساب کاربری خود روی گزینه شارژ کیف پول بزنید

 

2- در صفحه باز شده مبلغ مورد نظرتان را برای شارژ کیف پول در سایت تترایران وارد نمایید. اگر روش پرداخت آنلاین را انتخاب می‌کنید، حداکثر 50 میلیون تومان را در هر بار تراکنش می‌توانید به کیف پولتان واریز نمایید.

توجه: این محدودیت از سمت بانک مرکزی است و شما در هر روز امکان پرداخت 50 میلیون تومان در هر تراکنش آنلاین را دارید و هر فرد در شبکه بانکی کشور می‌تواند مجموعا 100 میلیون تومان (با بیش از یک کارت) خرید اینترنتی داشته باشد.

اگر روش پرداخت واریز به حساب را انتخاب نمایید اطلاعات حساب بانکی که باید پول را به آن واریز کنید و همچنین فرم اطلاعات واریز به شما نمایش داده می‌شود. توجه فرمایید واریز باید از حساب‌های بانکی تایید شده شما صورت بگیرید، اگر از حسابی واریز کردید که تایید نشده، لطفا آن را از قسمت احراز هویت ثبت نمایید.

 

پس از ثبت، پیغام زیر به شما نمایش داده می‌شود و بعد از چند دقیقه واریز به حساب شما تایید می‌شود و می‌توانید از موجودی کیف پولتان خرید نمایید که در ادامه به آن می‌پردازیم.

 

 

ج) خرید از کیف پول

برای خرید از کیف پول روی گزینه «خرید از ما» در حساب کاربریتان بزنید و فقط نحوه پرداخت (C) را به کیف پول تغییر دهید چون به طور پیشفرض همانند تصویر زیر روی پرداخت آنلاین است.

A- مقدار رمز ارز را وارد نمایید.

B- نوع رمز ارز را انتخاب نمایید.

C- روش پرداخت را انتخاب کنید.

D- کیف پول مقصد را وارد نمایید.

بعد از زدن گزینه خرید با صفحه زیر مواجه خواهید شد و سفارش شما در صف انجام قرار می‌گیرد.

 

فروش و برداشت

شما می‌توان در تتر ایران رمز ارز های خود را به فروش برسانید و با موجودی حاصل از فروش در سایت خرید کنید یا وجه را در حساب بانکیتان دریافت نمایید.

 

الف) نحوه فروش

از حساب کاربریتان گزینه «فروش به ما» رو انتخاب نمایید که با صفحه زیر مواجه خواهید شد و باید مقادیر خواسته شده را با دقت وارد نمایید.

 

بعد از ثبت فروش و بررسی، فروش شما تایید می‌شود و مبلغ آن به موجودی شما در سایت تتر ایران اضافه می‌گردد. شما می‌توانید با این مبلغ از سایت خرید نمایید یا درخواست برداشت بدهید که به حساب بانکیتان واریز شود.

ب) درخواست برداشت

برای ثبت درخواست برداشت خود از حساب کاربری روی گزینه برداشت از کیف پول کلیک کنید.

 

در صحفه باز شده مقادیر را وارد نمایید و سپس گزینه ثبت درخواست را بزنید. توجه داشته باشید که باید درخواست برداشت شما به تومان باشد. درخواست برداشت شما ظرف چند دقیقه بررسی و انتقال از سمت ما صورت می‌گیرد.