تتر ایران یک وب‌سایت‌ جامع، در زمینه ارائه خدمات ارزهای دیجیتال است که خرید و فروش رمزارز و سایر خدمات کریپتویی را تسهیل می‌نماید. تیم مجرب تتر ایران از تاریخ 1396، فعالیت خود را به‌طور رسمی آغاز کردند و در حال حاضر نیز برای ارائه خدمات بهینه، به علاقه‌مندان ارزهای دیجیتال می‌کوشند.
اما چرا از تتر ایران استفاده کنیم؟ تتر ایران با ارائه امنیت، رابط کاربری ساده و کمترین کارمزد نسبت به رقبا برای مبادلات دیجیتالی، می‌تواند پلتفرم معاملاتی مناسبی برای سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای دیجیتال باشد.
 این وب‌سایت، آموزش‌های کاملی را از مبتدی تا پیشرفته، به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می‌دهد و قیمت لحظه‌ای رمزارزها را برای همگان به نمایش می‌گذارد. لازم به ذکر است، برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال، شارژ کیف پول و یا برداشت از کیف پول ابتدا باید در وب‌سایت تتر ایران ثبت‌نام و احراز هویت نمایید تا استفاده از این نوع خدمات برای شما عزیزان امکان‌پذیر شود. در ادامه آموزش ثبت‌نام در تتر ایران را برای شما عزیزان شرح داده‌ایم.

آموزش ثبت نام در تتر ایران

برای ثبت‌نام و شروع مبادلات دیجیتالی در این پلتفرم، نیاز به گذراندان مراحل پیچیده نیست. برای ثبت‌نام در تتر ایران و شروع معاملات دیجیتالی، ابتدا باید وارد وب‌سایت تتر ایران به آدرس https://tetheriran.com، شده و یا نام تتر ایران را در گوگل جستجو کنید. سپس برای ثبت‌نام در این وب‌سایت، تنها کافی است مراحل زیر را به ترتیب طی کنید:

1- برای استفاده از سایت ثبت نام الزامی است، در صفحه اصلی روی گزینه «ثبت نام» کلیک کنید.

 

ثبت نام در تتر ایران

2- در این مرحله شما باید اطلاعات خواسته شده را تکمیل کرده و فیلدهای خالی مانند (نام خانوادگی و شماره همراه) خود را پر کنید. پس از خواندن «قوانین و مقررات تتر ایران» و وارد کردن کد امنیتی که در کادر مربوطه قرار دارد، بر روی گزینه «عضویت در تتر ایران» کلیک کنید.

 

ثبت نام و احراز هویت در تتر ایران

3- پس از درخواست عضویت، یک کد OTP (کد یک‌بار مصرف)، به شماره همراه شما ارسال می‌شود که باید وارد کادر مربوطه نمایید. پس از تایید این کد از سوی پلتفرم تتر ایران، مراحل ثبت‌نام اولیه شما به پایان رسیده و می‌توانید وارد حساب کاربری خود شوید و به سایت تتر ایران فروش داشته باشید.

نکته: توجه داشته باشید برای استفاده از خدمات کامل تتر ایران، ضروری است که قسمت احراز هویت را نیز تکمیل کنید تا بتوانید خرید  ارزهای دیجیتال را آغاز کنید. برای تحقق یافتن این امر، کافی است آموزش احراز هویت در تتر ایران، که در ادامه مقاله توضیح داده شده است را مطالعه نمایید.

آموزش احراز هویت در تتر ایران

احراز هویت یکی از مهم‌ترین مسائلی است که برای سرمایه‌گذاری ایمن‌تر در دنیای ارزهای دیجیتال، مورد استفاده قرار می‌گیرد. به همین دلیل، وب‌سایت تتر ایران با هدف ارتقا امنیت کاربران خود، تکمیل احراز هویت را امری واجب و ضروری می‌داند. برای احراز هویت در وب‌سایت تتر ایران، باید مراحل زیر طی شود:

1-  وارد صفحه اصلی تتر ایران شده و از نوار بالایی وب‌سایت، بر روی گزینه «حساب کاربری من» کلیک کرده و وارد حساب کاربری خود در تتر ایران شوید.
2- در این بخش خدمات تتر ایران در کادر های مختلف نشان داده می‌شود، بر روی گزینه «احراز هویت» کلیک کنید.

احراز هویت در سایت تتر ایران

3- در صفحه‌ای که به نمایش گذاشته می‌شود در قدم اول باید نام و نام‌خانوادگی، کد ملی و شماره کارت بانکی خود را وارد کنید.

مرحله دوم احراز

در مرحله بعد، می‌بایست بارگذاری مدرک خود را تکمیل کنید. برای این کار، کافی است بر روی گزینه «Choose File» کلیک کرده و عکس مدرک موردنظر خود را انتخاب کنید. پس از بارگذاری، بر روی گزینه «مرحله بعد» کلیک کنید.

ثبت نام در تتر ایران و احراز هویت در آن

4- مرحله سوم، سلفی با مدرک شناسایی است. برای این کار نیاز است، یک عکس به صورت سلفی با دست‌نوشته‌ای که توضیحات آن در همان قسمت نوشته شده است، بارگذاری کنید و بر روی گزینه «تایید» کلیک کنید.

احراز هویت تترایران

 

5- پس از تایید مدارک توسط تتر ایران و پایان این مرحله، احراز هویت شما تکمیل و با موفقیت انجام شده است. اکنون می‌توانید برای خرید و فروش رمز ارز و شارژ کیف پول الکترونیکی خود اقدام نمایید.

شما می‌توانید در صورت نیاز، یک کارت جدید ثبت نمایید. برای ثبت کارت جدید تنها نیاز است، شماره کارت جدید خود را وارد کنید و سپس بر روی گزینه «ثبت» کلیک کنید.

نکته: مدارک شناسایی قابل قبول عبارتند از: کارت ملی یا شناسنامه جدید.

مراحل تکمیلی احراز هویت تتر ایران

پس از اتمام مراحل فوق، احراز هویت شما با موفقیت انجام شده و می‌توانید برای خرید و فروش رمز ارز و شارژ کیف پول الکترونیکی خود اقدام نمایید.

آموزش شارژ کیف پول در تتر ایران

1- وارد حساب کاربری خود شوید و بر روی گزینه «شارژ کیف پول» کلیک کنید.
2- مبلغی که می‌خواهید کیف پول شما شارژ شود را وارد کرده و بر روی گزینه «پرداخت» کلیک کنید.
3- سپس به درگاه پرداخت متصل می‌شوید تا فرآیند پرداخت و شارژ کیف پول‌تان را تکمیل کنید.

شارژ کیف پول در تتر ایران

آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در تتر ایران

پس از ثبت‌نام و احراز هویت در وب‌سایت تتر ایران، شما می‌توانید رمزارزها را در تنوع بالا خرید و فروش کنید، تتر ایران از طیف گسترده‌ای از ارزهای دیجیتال پشتیبانی می‌کند و خرید و فروش اغلب ارزهای دیجیتال را برای شما عزیزان امکان پذیر می‌کند.
اما توجه داشته باشید، پیش از شروع فرآیند خرید یا فروش رمزارزهای خود، ضروری است که آدرس کیف پول شما در تتر ایران وارد شود. برای این کار می‌توانید از طریق حساب کاربری خود به قسمت «آدرس ولت» مراجعه کرده و پس از وارد کردن آدرس کیف پول خود در کادر مربوطه، بر روی گزینه «ثبت آدرس ولت» کلیک کنید. پس از دریافت کد تایید، فرآیند ثبت آدرس ولت شما با موفقیت به پایان می‌رسد.

خرید و فروش ارزدیجیتال در تتر ایران

خرید ارزهای دیجیتال در تتر ایران

1- ابتدا از قسمت «حساب کاربری من» وارد حساب کاربری خود در تتر ایران شوید.
2- گزینه «خرید از ما» را انتخاب کنید.
3- از لیست ارزهایی که برای شما به نمایش گذاشته می‌شود رمزارز موردنظرتان را انتخاب کنید.

ثبت نام در تتر ایران

4-  سپس شبکه انتقال موردنظر را انتخاب کنید.

ثبت خرید از تتر ایران

5- در این مرحله دو گزینه «بر حسب رمزارز» و «بر حسب تومان» وجود دارد که با انتخاب یکی از آن‌ها می‌توانید روش خرید ارزهای خود را مشخص کنید. این بدان معناست که شما می‌توانید در تتر ایران، خرید ارزهای دیجیتال خود را هم بر حسب مقدار رمز ارز و هم بر حسب مقدار تومان موجود در کیف پول انجام دهید.
شما می‌توانید نرخ لحظه‌ای رمزارز و کارمزد سفارش‌ خود را در سمت چپ صفحه و در کادری کوچک مشاهده کنید.

خرید بر حسب تومان و رمزارز

6- با کلیک بر روی گزینه «خرید» پرداخت با موفقیت انجام شده و کد رهگیری دریافت می‌شود. سپس رمزارزهای شما به کیف پول‌تان واریز می‌شود.

فروش ارزهای دیجیتال در تتر ایران

1- مجددا وارد حساب کاربری خود در تتر ایران شوید و این بار بر روی گزینه «فروش به ما» کلیک کنید تا به صفحه سفارشات فروش منتقل شوید.
2- ارز دیجیتال موردنظر را انتخاب کنید.

فروش ارزدیجیتال در تتر ایران

3- پس از انتخاب رمزارز و مقدار موردنظر به پایین صفحه قسمت راهنمای فروش مراجعه کنید.

آموزش فروش در تتر ایران

4- در این قسمت شبکه انتقال و آدرس ولت سایت قرار دارد که برای انتقال رمزارز می‌توانید از آن استفاده کنید.
5- پس از انتقال رمزارز، TXID یا شناسه تراکنش برای شما ارسال می‌شود که باید این شناسه را در کادر مربوطه کپی کنید. سپس بر روی گزینه «فروش» کلیک کنید.

آموزش ثبت نام در تتر ایران

6- سفارش فروش شما با موفقیت تکمیل شده و ثبت می‌شود.

اخحراز هویت در تتر ایران

در صورت داشتن هر گونه سوال می‌توانید با تیم پشتیبانی سایت تتر ایران تماس بگیرید، کارشناسان این مجموعه در 24 ساعت شبانه روز و در تمامی روزها پاسخگوی شما هستند.