در هفته گذشته طبق نمودار cityindex.com شاخص USTECH100CFD که نماد ۱۰۰ شرکت فعال در حوزه‌ ی فناوری آمریکا است، نوسان 4.46 درصدی را تجربه کرد و با 285 واحد افزایش و رشد 2.2 درصدی به ارزش 12,777 دلار رسید.
اما فلزات گران‌ بها بر خلاف هفته گذشته که با همبستگی حرکت مشابه صعودی چشم‌ گیری را تجربه کرده بودند، حرکتی خلاف جهت یکدیگر داشتند.
طلا طبق نمودار fxopen نوسان ۳.۹ درصدی را تجربه کرد و با ۱۰ دلار کاهش قیمت به ارزش ۱,۹۷۸ دلار آمریکا رسید.
نقره نیز طبق نمودار fxopen نوسان کمتری نسبت به هفته‌ی قبل تجربه کرد و نوسان ۵.۹ درصدی را شاهد بود و با ۶۴ سنت افزایش قیمت، (رشد ۲.۷۹ درصد) به ارزش ۲۳ دلار و ۱۸ سنت رسید.
بازار رمزارزها بعد از اینکه‌ هفته‌ی گذشته نوسان زیاد و افزایش قیمت را تجربه کرده بود این هفته نوسان کمتر و روزهای آرام‌تری را سپری کرد.
همانطور که در تحلیل هفته‌ی گذشته بیان شد، طبق داده‌های cryptoquant خروج بیت‌کوین نسبت به ورود آن در صرافی‌های متمرکز به شدت کاهش یافته بود و این مهم در این هفته هم برقرار بود و خبر از کاهش فشار فروش بیت‌ کوین در صرافی‌ها دارد.
اگر نگاهی به نمودار قیمت بیت‌کوین داشته باشیم متوجه می‌شویم که قیمت به محدوده‌ی مقاومتی ۲۹ الی ۳۲ هزار دلاری واکنش نشان داده اما این واکنش به صورت هیجانی و ترس در بازار نمایش داده نشده. همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید کندل هفته‌ی گذشته به صورت دوجی بسته شده و کاهش موقت قیمت دور از ذهن نیست.

آنالیز ارزهای دیجیتال 7 فروردین

اتریوم نیز در هفته‌ی گذشته نوسان ۸.۵ درصدی داشت. ولی در نهایت تنها با ۶.۵ دلار افت قیمت با ۰.۳ درصد کاهش قیمت هفته را تمام کرد.
شیبا هم نسبت به هفته قبل نوسان کمتری داشت و با نوسان ۸ درصدی و کندل هفتگی خود را با ۰.۰۰۰۰۳ سنت کاهش (۲.۷ درصد افت قیمت) با قیمت ۰.۰۰۱۰۶۰ سنت بست.
اما ریپل در هفته‌ی گذشته  شاهد نوسان بیش از ۳۳ درصدی بود و توانست بیش از ۱۶ درصد افزایش قیمت را تجربه کند و به قیمت ۴۴ سنت رسید.