در هفته گذشته طبق نمودار currency.com شاخص USTECH 330 واحد افزایش داشته و با رشد 2.77 درصدی به ارزش 12,306 دلار رسیده است.
ارزش فلزات گران‌بها نیز با رشد چشم‌گیری روبه‌رو شده است.
طبق نمودار fxopen طلا ۴۵.۵ دلار افزایش یافت و با رشد 2.5 درصدی به ارزش 1,857 رسید، نقره نیز 50 سنت افزایش یافت و با رشد ۲.۴ درصدی به ارزش ۲۱.۲۵ رسید.
بازار ارزهای دیجیتال نیز در دومین هفته‌ی متوالی با کاهش قیمت روبه‌رو شده است.
البته بیت کوین نسبت به هفته قبل دچار کاهش قیمت شد و نتوانست مقاومت روانی ۲۴,۰۰۰ دلار را رد کند.

تحلیلی ارز دیجیتال


طبق نمودار Binance، بیت کوین 1,126 دلار کاهش یافت و با افت ۴.۷۸ درصدی به ارزش ۲۲,۴۲۸ رسیده است. بیت کوین در هفته‌ی گذشته نیز دچارکاهش ۷۱۵ دلاری قیمت شد و با ۲.۹۴ درصد کاهش به ۲۳,۵۶۰ دلار رسیده بود. نکته‌ی قابل توجه این بود که در این کاهش حدوداً ۳ درصدی کندل هفتگی زیر خط میانگین ۲۰۰ هفته‌ی گذشته (که حمایت مورد توجه‌ای بود) بسته شد.
در ادامه اتریوم نیز ۴.۶۷ درصد کاهش یافت. شیبا نیز با ۱۳.۶ درصد کاهش، دچار افت قیمت زیادی شد و به قیمت ۰.۰۰۰۰۱۱۰۸ دلار رسید.
اما توکن سنتتیکس با اختصار SNX در هفته‌ی گذشته توانست ۱۶ درصد افزایش قیمت داشته باشد و به قیمت ۳.۱۰ رسید.
دوج کوین نیز در این هفته کاهش 9 درصدی را تجربه کرد و با ۰.۰۰۷۴۳ دلار ریزش به قیمت ۰.۰۷۴۷۴ دلار رسید.
موضوعی که نگران کننده به نظر می‌رسد کاهش ارزش بازار رمزارزها و رسیدن به کمتر از هزار میلیارد دلار است اما کندل هفتگی زیر یک میلیارد دلار بسته نشده است.
اگر بخواهیم سطوح حمایت و مقاومت پیش‌روی قیمت بیت‌ کوین را بررسی کنیم، می‌توانیم محدوده ۲۱,۵۰۰ را به عنوان سطح حمایت و محدوده ۲۳,۵۰۰ را به عنوان سطح مقاومت در نظر بگیریم. باید منتظر بمانیم و ببینیم که بیت کوین در هفته‌ی جاری و در مواجهه با این محدوده‌ها چه واکنشی خواهد داشت.