برای تحلیل بازار کریپتوکارنسی نمودار قیمت بیت‌ کوین را بررسی می‌کنیم. همان طور که در نمودار قیمت بیت‌کوین مشاهده می‌کنید، بیت‌کوین در حال از دست دادن حمایت‌ های خودش یکی پس از دیگری است.
تاثیرات بازار سهام در آمریکا در کاهش قیمت بیت‌ کوین به صورت قابل توجهی قابل مشاهده است.
در حال حاضر بیت‌ کوین در محدوده‌ ی زیر ۳۳ هزار دلار در حال معامله است و می‌ توانیم انتظار یک حرکت مثبت موقت حدود ۷ درصدی را داشته باشیم. این افزایش قیمت را می توان یک حرکت اصلاحی در روند نزولی در نظر گرفت و تا زمانی که بیت‌کوین بالاتر از محدوده‌ی ۳۸۵۰۰ دلار معامله نشود این روند نزولی ادامه‌ دار خواهد بود.

میانگین قیمت ۲۰ روزه‌ ی بیت‌کوین در تاریخ (۵ می) مانند مقاومت عمل کرد و قیمت را با شوک، کاهش ۸ درصدی مواجه کرد. و کانال صعودی ۱۲۰ روزه اعتبار خودش را از دست داد.  روز گذشته (۸ می) خط حمایت داینامیک (خط مورب زرد‌ رنگ) را شکست. در حال حاضر نیز بیت‌ کوین ۲۰ درصد کمتر از میانگین ۵۰ روزه در حال معامله است.
باید توجه داشته باشیم اگر رشد موقت در قیمت بیت‌کوین رخ ندهد سقوط تا محدوده‌ ی ۲۷۰۰۰ دلار را می‌ توان برای آن در نظر گرفت.

تحلیل بیت کوین در 19 اردیبهشت

خط آبی رنگ = میانگین ۲۰ روزه‌ ی قیمت بیت‌ کوین 
خط بنفش‌ رنگ = میانگین ۵۰ روزه‌ ی قیمت بیت‌ کوین

 

آپدیت تحلیل بازار 22 اردیبهشت 1401

جمله تحلیل 19 اردیبهشت 1401: باید توجه داشته باشیم اگر رشد موقت در قیمت بیت‌کوین رخ ندهد سقوط تا محدوده‌ ی ۲۷۰۰۰ دلار را می‌ توان برای آن در نظر گرفت.

آپدیت تحلیل بازار 22 اردیبهشت 1401